(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Nie tylko dla szejków

Nie tylko dla szejków

opublikowano: 2008-01-15


Skorzystać z pomocy architekta. Jeszcze do niedawna oznaczało to życie w stylu potentatów naftowych. Ten, kto zatrudniał projektanta był dziedzicem fortuny, albo wyjątkowo szczęśliwym finansistą. Dziś niezwykle bogata oferta produktów, z jednej strony sprzyja twórczej inwencji, z drugiej - grozi kompozycyjnym bałaganem. Dlatego zdarza się, że widząc interesującą ofertę katalogową, ulegamy jej urokowi i… totalna klapa. Okazuje się, że w naszym otoczeniu nowy nabytek pasuje niczym rzep do psiego ogona. Wydaliśmy sporo pieniędzy, a efekt jest daleki od zamierzonego.

Aby tego uniknąć i nie wyrzucać pieniędzy w błoto, warto - zwłaszcza przy inwestycjach, które mają nam służyć przez długie lata - poprosić o pomoc fachowca. I to właśnie dlatego, że nie jesteśmy właścicielami pól naftowych.

Tworzymy swój świat
Wybierając materiały do budowy domu czy już później - aranżacji ogrodu, warto dokładnie przyjrzeć się ofercie rynkowej. Najlepsi producenci proponują nie tylko materiały wysokiej jakości, ale także darmową usługę projektową. - Jeśli ktoś zamierza wyłożyć nawierzchnię naszą kostką, oferujemy mu wizytę na terenie planowanej inwestycji i nieodpłatne wykonanie projektu zagospodarowania przestrzeni - zapewnia Ernest Raczewski z Libetu. Dobra gatunkowo kostka brukowa jest dziś wyjątkowo bogata we wzory, kształty i kolory. Już na etapie wyboru odpowiedniego modelu może nam się przydać porada architekta, który zna asortyment. W rękach doświadczonego i utalentowanego projektanta kostka pozwala łączyć się w mozaikowe kompozycje. Właśnie dlatego, że wybór materiału jest tak ogromny. Zetknięcie własnej wrażliwości estetycznej, architektury naszego domu z doświadczeniem specjalisty, który zna tajniki i bogactwo oferty firmy, przyniesie wymierny efekt. Taka osoba połączy nasze oczekiwania z realnymi możliwościami. A wynikiem będzie zakątek o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze. Nasze miejsce. - Dzięki takiemu rozwiązaniu i fachowym wskazówkom udaje się uniknąć wielu estetycznych rozczarowań. Warto pamiętać, że nawet najdroższe i najbardziej oryginalne nawierzchnie nie dodadzą uroku, jeśli nie będą harmonizować ze stylem budynku - dodaje Raczewski.

A niestety wciąż się zdarza, że nawet piękny dom, wygląda tak, jakby na chwilkę zaparkował w cudzym ogródku. Kosztowna inwestycja nie przynosi rezultatów, bo nie udało się właściwie dopasować poszczególnych elementów aranżacji.

Całkiem za darmo
Jeśli do zabudowy naszego tarasu i ogrodu wykorzystamy więcej niż 200 m2 kostki szlachetnej Decco, projektant Libetu obejrzy otoczenie planowanej inwestycji i opracuje specjalnie dla nas propozycję zagospodarowania terenu, w cenie wliczonej w koszt materiału. Ale nawet jeśli nie potrzebujemy aż tylu metrów kostki, możemy liczyć na bezpłatną konsultację u architekta oraz wskazówki, na co zwrócić uwagę przy aranżacji naszego otoczenia.

Aby praca nad projektem przebiegała sprawnie, warto przed wizytą u wybranego architekta firmy Libet umówić się na spotkanie i przygotować materiały wyjściowe:
* zwymiarowany rzut zagospodarowania terenu
* rzut budowlany obiektu w skali 1: 100
* projekt kolorystyki elewacji lub jej zdjęcia
Libet S.A., ul. Powstańców Śl. 5, Wrocław, tel. (071) 33 51 101, fax: (071) 33 51 100, http://www.libet.pl, Yasna Communications Sp. z o.o., http://www.yasna.pl

Przeczytaj także:

Wykonawcy technologiii drewnianej - materiał promocyjny
Budynki inwentarskie w naszej ofercie
Mało, że spoko. Na Euro w Polsce i na Ukrainie zarabiasz...Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)