(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Sprzedaż wiązana

Sprzedaż wiązana

opublikowano: 2008-01-15

Dobry fachowiec to skarb, którego wartość trudno przecenić. Nawet najdroższa glazura do łazienki nie pomoże, jeśli trafi w ręce niedbałego kafelkarza. Zamiast uwypuklić swoim wzorem i barwą zalety wnętrza, może je po prostu zepsuć. Nie mówiąc już o błędach wykonawczych i niedoróbkach. Nie nowa to prawda i wcale nie odkrywcza. Firmowe techniki murarskie – choć z pozoru proste - wymagają, aby wykonywali je fachowcy odpowiednio przeszkoleni przez producenta. Dotyczy to na przykład murowania ścian czy nakładania elewacyjnych wypraw tynkarskich. Ale już nie tylko.

Polska jest dziś w pierwszej trójce europejskich wytwórców betonowej kostki brukowej. Nie jest to produkt o charakterze eksportowym, więc wielkość produkcji odpowiada rodzimemu zapotrzebowaniu. Rozwój technologii budowlanych spowodował, że zapotrzebowanie na rzemieślników-artystów wkroczyło również tam, gdzie do niedawna nikt by się ich nie spodziewał. Nowoczesna kostka to materiał niezwykle bogaty kolorystycznie, o coraz szerszej palecie wzorów. Systemy i rodziny kostek dają ogromne pole do popisu fantazji projektantów, ale równocześnie stawiają coraz wyżej poprzeczkę wykonawcom. Stąd sprawdzone i polecane klientom autoryzowane zakłady brukarskie to już nie fanaberia, ale „znak czasu”.

Na przykład firma Libet udziela zakładom brukarskim autoryzacji na rok. Wymaga od nich nie tylko doświadczenia w układaniu kostki swojej produkcji, odpowiedniego parku maszynowego i wykwalifikowanych pracowników. Nieodzownym warunkiem jest udzielanie klientowi co najmniej trzech lat gwarancji na gotową nawierzchnię. Ponadto wykonawca jest szczegółowo rozliczany z każdej zgłoszonej przez klienta reklamacji. Z drugiej strony, zapewnia brukarzom szkolenia, pomoc techniczną i przede wszystkim projektową. Właśnie dlatego nie warto powierzać realizacji zlecenia przypadkowemu wykonawcy.

Po co taka sprzedaż wiązana? Przede wszystkim dla spokojnej głowy. Najpierw producenta, który liczy na zadowolonego klienta. Następnie nabywcy, który dzięki staranności - od momentu produkcji kostki po jej ułożenie - będzie mógł przekonać się, że materiał, który wybrał do swego ogrodu i podwórka, przetrwa bez trudu pół wieku. I oby jedynym powodem zmiany nawierzchni na nową była zmieniająca się moda. Libet S.A., ul. Powstańców Śl. 5, Wrocław, tel. (071) 33 51 101, fax: (071) 33 51 100, http://www.libet.pl, Yasna Communications Sp. z o.o., http://www.yasna.pl

Przeczytaj także:

Sufit dla wymagających
Ocieplanie domowego ogniska
Izolacja dachu wełną mineralną – o czym pamiętać, żeby zyskać najwięcej?Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)