(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Prosta droga do własnego domu

Prosta droga do własnego domu

opublikowano: 2008-03-06

Firma budowlana ES POLSKA Sp. z o.o. oferuje program finansowania budowy domu stworzony specjalne z myślą o potrzebach i możliwościach młodych rodzin.

Firma daje tym samym młodym rodzinom szansę na budowę własnego domu. Program Młoda rodzina został stworzony z uwzględnieniem przeciętnego planu wydatków młodych małżeństw. Podstawowym wymogiem jest minimalny wkład własny klienta w wysokości 26 000,00 zł. Inwestycja finansowana jest z kredytu hipotecznego. Główną zaletą programu jest ustalenie jak najniższej możliwej raty kredytu przy uwzględnieniu możliwości finansowych młodych rodzin.

„Obserwujemy, że to głównie młodzi ludzie przeważają wśród kupujących domy jednorodzinne. Często nie stać ich na kupno średniej wielkości mieszkania w mieście i jedyną alternatywą jest mały domek pod miastem. Ma to związek nie tylko ze wzrostem cen mieszkań, ale również ze zmianą stylu życia młodych Polaków” - mówi Michal Jalovecký Prezes firmy ES POLSKA. Dodaje również: „Powszechna dostępność kredytów hipotecznych skłania osoby średniozarabiające do podjęcia decyzji o zakupie lub budowie domu. Dodatkowym atutem tego rodzaju inwestycji jest stosunkowo krótki okres jej realizacji. W przypadku, gdy klient posiada już własną działkę budowlaną, postawienie domu „pod klucz“ trwa około 10 miesięcy“. Program Młoda rodzina oparty jest na dogodnym kredycie hipotecznym, który można łączyć z pożyczką krótkoterminową. Dzięki długiemu okresowi spłaty kredytu (30 lat), klient ma więcej opcji spłacania budowy domu i wybrania najdogodniejszych dla niego warunków. Firma ES POLSKA zapewnia pomoc analityka finansowego przy stworzeniu planu finansowania inwestycji, stałą opiekę menedżera projektu i menedżera budowy.

„Gwarantujemy, że cena domu nie zmieni się podczas trwania prac budowlanych i będzie stała od momentu podpisania umowy. Klienci wraz z pracownikami firmy ustalają szczegołowy kosztorys inwestycji i mają możliwość wpływania na każdy element ich wymarzonego domu” - podkreśla Prezes ES POLSKA. Większość dodatkowych usług dla klientów ES POLSKA jest nieodpłatna. Korzystnym rozwiązaniem z punku widzenia kupujących jest finansowanie inwestycji etapami. Klienci płacą za kolejne zamknięte etapy budowy domu. ES POLSKA jest spółką „córką” należącą do grupy holdingowej Ekonomické Stavby S.A. (ES), której siedziba mieści się w Republice Czeskiej. Ekonomické Stavby istnieją na rynku czeskim od 1998 roku.

Każdego roku spółka ES realizuje i przekazuje swoim klientom w Republice Czeskiej i na Słowacji ponad 300 domów. Do tej pory firma ES wybudowała łącznie 6000 domów. Od kilku miesięcy spółka posiada swoje odziały również w Polsce. Spółka Ekonomické Stavby (ES) posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001. Firma podpisała już trzy umowy dotyczące współpracy z bankami w Polsce: PKO S.A., GE Money Bank oraz z Kredyt Bankiem.

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)