(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Podłogi i drzwi wewnętrzne – jak dokonać trafnego zakupu?

Podłogi i drzwi wewnętrzne – jak dokonać trafnego zakupu?

opublikowano: 2008-07-23

Zakup paneli podłogowych i drzwi wewnętrznych to zazwyczaj inwestycja na lata. Ważne zatem, aby dokonać trafnego wyboru i nie narazić się przy tym na niepotrzebne nerwy czy rozczarowanie. Na rynku dostępnych jest wiele punktów handlowych oferujących m.in. podłogi laminowane, drewniane oraz drzwi wewnętrzne. Jak wybrać najlepszy?

Bogaty asortyment
Każdy z nas ma inny pomysł na aranżację wnętrza, dlatego też warto wybrać sklep, który oferował będzie bogaty asortyment wzorów. Szeroki wybór podłóg i drzwi wewnętrznych znajdziemy w punktach handlowych sieci RuckZuck, największego w kraju dystrybutora podłóg laminowanych, drewnianych, skrzydeł drzwiowych oraz ościeżnic. Choć RuckZuck działa w Polsce dopiero od trzech lat, zdobył już uznanie wielu klientów, a sygnowana tą nazwą sieć sprzedaży prężnie się rozwija.

- Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli naprawdę zadowoleni z dokonanych zakupów, dlatego oddajemy do ich dyspozycji bardzo bogatą i konkurencyjną na rynku ofertę. Mogą wybierać spośród aż 140 wzorów podłóg oraz 19 kolekcji drzwi wewnętrznych – mówi Antoni Kornatowski, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci RuckZuck.

Profesjonalna obsługa
Samo bogactwo modeli i wzorów nie gwarantuje jednak trafnego i satysfakcjonującego zakupu. W kwestiach technicznych oczekujemy bowiem zazwyczaj wsparcia i fachowego doradztwa ze strony personelu sklepu. Ważne zatem, aby obsługa punktu handlowego, w którym chcemy dokonać zakupu, potrafiła jednocześnie wyczerpująco i w przystępny sposób odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i wątpliwości.

- Klienci odwiedzający sklepy sieci RuckZuck często nie dysponują wiedzą techniczną na temat podłóg czy drzwi, dlatego też wszelkich niezbędnych informacji powinni udzielić im doradcy klienta. Osoby chcące dokonać zakupu w naszych sklepach zawsze mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanej ekipy oraz przyjazną atmosferę – zapewnia Antoni Kornatowski.

Transport we wskazane przez klienta miejsce
Decydując się na zakup paneli podłogowych lub drzwi wewnętrznych w wybranym punkcie handlowym, należy się wcześniej upewnić, że będziemy mogli skorzystać z transportu we wskazane przez nas miejsce. Dobra organizacja logistyczna gwarantuje szybką dostawę zakupionych materiałów – jest to szczególnie istotne wtedy, gdy zależy nam na czasie. Podłogi laminowane, drewniane i skrzydła drzwiowe zakupione w salonach sieci RuckZuck są zawsze szybko i bezpiecznie dowożone do klienta.

Fachowy montaż
Wybierając panele podłogowe lub skrzydła drzwiowe często zapominamy o końcowym etapie tej inwestycji, jakim jest montaż. Nad wyborem ekipy remontowo–budowlanej zastanawiamy się najczęściej dopiero wtedy, gdy zaczynamy remont. Samodzielne szukanie fachowych i godnych zaufania pracowników może potrwać dłużej niż byśmy się spodziewali. Warto zatem upewnić się wcześniej, czy sklep, w którym zakupimy podłogi i drzwi, będzie dysponował rekomendowaną ekipą montażową.

Kupując panele podłogowe i drzwi wewnętrzne warto skorzystać z oferty sprawdzonych dystrybutorów. Możemy wtedy liczyć na fachową i kompleksową obsługę, dzięki której zakupy będą przyjemnością, a nie koniecznością. RuckZuck.biz Sp. z o.o, Zwonowice ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, tel: +48 32 42 92 000, fax: +48 32 42 92 200, http://www.ruckzuck.com.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)