(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Poradnik. Inne aspekty

Do pozostałych aspektów wyboru projektu, należy szereg pomniejszych czynników, niektóre z nich w skrócie przedstawiamy w tym miejscu. Tak naprawdę najważniejsze są bowiem zawsze Twoje oczekiwania. Spróbujemy Ci podpowiedzieć, co jeszcze warto już teraz wziąć pod uwagę?


Styl życia

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas? Być może warto zdecydować się na wygospodarowanie dodatkowego pomieszczenia, pełniącego rolę domowej siłowni? Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę jak istotną rolę w naszym codziennym życiu stanowi odnowa biologiczna. Może warto pomyśleć o domowej saunie? Zajmuje niewiele miejsca, a o pozytywnych aspektach przebywania w saunie nikogo już chyba nie trzeba przekonywać. Do niewątpliwych luksów należy jednak posiadanie własnego basenu. W naszej ofercie znajdziesz np. projekt Hidalgo, gdzie przewidziano nie tylko basen, ale także pomieszczenie fitness i saunę. Nie trzeba jednak budować tak potężnego domu, by móc korzystać z ulubionej formy relaksu – Ty wybierz, jakiej?


Przestrzeń

Ważnym czynnikiem decydującym o przestronności wnętrz jest dach. Można wybrać dach dwu- lub czterospadowy. Dach dwuspadowy okazuje się korzystniejszym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na przestrzeni użytkowej pomieszczeń poddasza i nie chcesz mieć problemów z przeciekaniem w koszach dachowych. Jednakże dach czterospadowy wygląda zdecydowanie efektowniej. Po raz kolejny Twoje priorytety okażą się najważniejsze, gdy chodzi o wybór projektu.


Dom podpiwniczony?

Czy warto zainwestować w piwnicę? Tutaj też musisz udzielić sobie sam odpowiedzi. Wiadomo, że piwnica to miejsce, w którym można przechowywać wiele rzeczy – od jedzenia po sprzęt sportowy. Jeżeli dom jest zaopatrzony w wystarczającą ilość miejsc, gdzie można je wszystkie składować (pomieszczenia gospodarcze, spiżarnia itp.), wtedy pod tym kątem patrząc, piwnica może okazać się zbędna. Jest jednak jeszcze jeden ważny aspekt podpiwniczenia domu – wilgoć. Jeżeli dom zostanie właściwie wybudowany, wilgoć nie będzie stanowiła problemu. Piwnica jest jednak dodatkowym zabezpieczeniem przed pojawieniem się w domu wilgoci, a co za tym idzie, różnego rodzaju grzybów itp. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektów domów z możliwością podpiwniczenia.
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)