(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Poradnik. Komunikacja.

Kolejnym istotnym problemem, przed jakim staniesz, chcąc wybrać idealny dla siebie projekt domu, będzie rodzaj komunikacji. Jeżeli decydujesz się na dom parterowy, to najczęściej można go podzielić na część dzienną i nocną. O ile w części nocnej chcesz zapewne mieć pomieszczenia dające poczucie intymności, o tyle w części dziennej mogą się znaleźć pomieszczenia otwarte, co będzie zapewne sprzyjało nawiązywaniu kontaktów pomiędzy domownikami.

Gdy decydujesz się na dom z poddaszem, warto zastanowić się jak chcesz mieć rozmieszczoną klatkę schodową – czy ma być ona otwarta czy zamknięta? W której części domu chcesz ją umieścić? Jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla mieszkańców (np. dzieci, osoby starsze)?

 
W każdym domu ważne jest także przyjrzenie się rodzajowi połączeń poszczególnych pomieszczeń. Czy chcesz, by wszystkie pokoje były połączone z komunikacją, czy też może chcesz pokój połączony z przylegającą do niego łazienką? Czy takie rozwiązanie będzie dla Ciebie funkcjonalne? Czy, jeżeli w projekcie pojawia się „pokój przejściowy”, to czyw życiu codziennym, okaże się on funkcjonalnym rozwiązaniem?

Komunikacja jest bardzo ważnym elementem domu, ponieważ decyduje o komforcie poruszania się po nim, ale także o tym, które pomieszczenie będzie odizolowane
od pozostałych, dając ciszę i spokój, a które będzie wypełnione domowym gwarem.

 
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)