(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Poradnik. Łazienki.

Pomieszczeniem ważnym dla prawidłowego funkcjonowania domu jest łazienka. Musisz zdecydować ile łazienek jest potrzebnych przy danej liczbie mieszkańców. W domu parterowym możesz mieć jedną łazienkę z kabiną prysznicową bądź wanną i toaletę dla gości. Może warto zrezygnować z toalety dla gości i wykorzystać tę przestrzeń na zwiększenie powierzchni któregoś z pokoi?

W domach z poddaszem użytkowym mamy większe możliwości, jeżeli chodzi o wybór ilości i wielkości łazienek/ubikacji. Czy jest Ci potrzebny pokój połączony bezpośrednio z odrębną łazienką, dla starszej osoby? Czy na parterze chcesz tylko toaletę, czy może warto zainwestować w łazienkę z kabiną prysznicową? Ile łazienek będzie potrzebnych na górze? Wystarczy jedna z wanną, czy może warto zdecydować się na dwie łazienki na poddaszu?

Najważniejszym kryterium wyboru odpowiedniej ilości łazienek jest liczba mieszkańców i ich indywidualne potrzeby. Łazienka jest pomieszczeniem, które może stanowić poważne źródło konfliktów pomiędzy domownikami, szczególne rano. Warto przemyśleć optymalne rozwiązanie tej kwestii.

 
Aktualności archiwum


Google+
facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)