(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Poradnik. Łazienki.

Pomieszczeniem ważnym dla prawidłowego funkcjonowania domu jest łazienka. Musisz zdecydować ile łazienek jest potrzebnych przy danej liczbie mieszkańców. W domu parterowym możesz mieć jedną łazienkę z kabiną prysznicową bądź wanną i toaletę dla gości. Może warto zrezygnować z toalety dla gości i wykorzystać tę przestrzeń na zwiększenie powierzchni któregoś z pokoi?

W domach z poddaszem użytkowym mamy większe możliwości, jeżeli chodzi o wybór ilości i wielkości łazienek/ubikacji. Czy jest Ci potrzebny pokój połączony bezpośrednio z odrębną łazienką, dla starszej osoby? Czy na parterze chcesz tylko toaletę, czy może warto zainwestować w łazienkę z kabiną prysznicową? Ile łazienek będzie potrzebnych na górze? Wystarczy jedna z wanną, czy może warto zdecydować się na dwie łazienki na poddaszu?

Najważniejszym kryterium wyboru odpowiedniej ilości łazienek jest liczba mieszkańców i ich indywidualne potrzeby. Łazienka jest pomieszczeniem, które może stanowić poważne źródło konfliktów pomiędzy domownikami, szczególne rano. Warto przemyśleć optymalne rozwiązanie tej kwestii.

 
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)