Komfort akustyczny w Twoim wymarzonym projekcie

2019-04-04

Ecophon jest wiodącym dostawcą systemów akustycznych służących kształtowaniu akustyki wnętrz. Przyczyniamy się do tworzenia przyjaznego i zdrowego klimatu w pomieszczeniach, poprawy jakości życia, samopoczucia oraz wydajności użytkowników. Ponieważ ewolucja dostosowała ludzkie zmysły do funkcjonowania w przestrzeni otwartej, naszym celem jest tworzenie w pomieszczeniach współczesnych budynków warunków akustycznych zbliżonych do tych, jakich doświadczamy w otoczeniu natury. Wiemy, że dźwięk ma znaczący wpływ na ludzi - informują eksperci z Ecophon. 

Zasady przyświecające naszej pracy wywodzą się ze szwedzkich tradycji ludzkiego podejścia do problemów, wspólnej odpowiedzialności za jakość życia oraz wyzwania przyszłości. Ecophon jest częścią grupy Saint-Gobain, światowego lidera w zakresie rozwiązań dla zrównoważonego budownictwa. Jako jedna ze 100 największych grup przemysłowych na świecie, Saint-Gobain stale wdraża innowacje sprawiające, że budynki stają się bardziej komfortowe i ekonomiczne. Saint-Gobain oferuje rozwiązania pozwalające sprostać największym wyzwaniom związanym z efektywnością energetyczną i ochroną środowiska. Bez względu na to, jakie nowe potrzeby pojawią się na rynku mieszkaniowym i budowlanym, przyszłość należy do Saint-Gobain.

 

Zobacz realizacje 

 

Zapytaj o akustykę i oryginalny wygląd Twojego projektu

Biuro, szkoła, szpital, centrum handlowe… Każde z tych pomieszczeń wymaga indywidualnego projektu, w każdym ważny jest komfort użytkowników i akustyka. W ofercie Ecophon znajdziecie Państwo szeroki wachlarz produktów pozwalających na niemal nieograniczone możliwości projektowe, które zapewnią nie tylko doskonałe parametry akustyczne, ale także wyjątkowe wrażenia wizualne.

 

Skontaktuj się z nami 

Nasi specjaliści z dziedziny akustyki chętnie pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań. Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy Twój projekt spełnia wymagania nowej normy akustycznej PN-B-02151-4:2015-06
www.ecophon.com/pl/o-nas/kontakt/
tel 22 567 14 83

Proponowane projekty