Fotokonkurs dla Inwestorów, przedstawicieli i wykonawców

2016-06-02

NASZ PROJEKT – TWÓJ DOM. Zdjęcia z realizacji

 

Zobacz album konkursowy


CO TRZEBA ZROBIĆ?

Wysłać minimum 3 nowe, niepublikowane na www.pro-arte.pl zdjęcia jednego budynku lub większej liczby zrealizowanych budynków z naszej oferty na adres marek@pro-arte.pl

 

Opublikujemy tylko nowe fotografie z budowy. To jest takie, które nie pojawiły się dotąd w dziale http://www.pro-arte.pl/realizacje-projektow/

 

Zdjęcia z realizacji będą wstawiane do albumu konkursowego na naszym fanpage na Facebooku oraz do działu realizacji. Można przesyłać zdjęcia zrealizowanych domów/garaży/budynków gospodarczych i stajni wraz ze skanem oświadczenia wyrażającym zgodę na wykorzystanie fotografii na naszym FB i stronie www.

 

KTO WYGRYWA?

Wszyscy! Każde zgłoszenie naszego domu zostanie nagrodzone niespodzianką (m.in. leżaki VIESSMANN, ubrania robocze Fermacell, książki o grillowaniu oraz inne upominki od VELUX i TARNAVY polskiego producenta wkładów kominkowych: kubki, smycze, długopisy, etui na dokumenty)

Powstanie album konkursowy w dla Inwestorów, przedstawicieli i wykonawców. Każda z grup rywalizuje wspólnie.

 

Wygrywa i ocenie podlega zdjęcie lub seria zdjęć jednej budowy zgłoszonych przez jednego uczestnika lub firmę, które zyskają w sumie najwięcej polubień, komentarzy i udostępnień. Np. Firma wykonawcza zgłasza 3 realizacje domów. Zgłoszone domy są oceniane osobno. Każdy dom jest widoczny na 6 fotografiach. Co w sumie daje 36 pól do lajkowania/ udostępniania/ komentowania. Wygrywa ta budowa, widoczna na serii zdjęć, która zyska najwięcej polubień / komentarzy/ udostępnień.

 

Aktywność pod zdjęciami sumuje się dla każdej realizacji z osobna, także wtedy gdy jest ona przedstawiona na serii zdjęć. Aktywność może również dotyczyć np. tylko jednego zdjęcia przedstawiającego jedną realizację. Wszystko zależy od zaangażowania fanów.

 

Wyłonimy 3 nagrodzonych, chyba, że zaistnieje sytuacja, gdy sumy aktywności wskażą na punktację ex aequo, wtedy odpowiednio więcej.

 

Konkursowe nagrody

 • 1 miejsce: profesjonalny grill, voucher na wydrukowanie dowolnego pakietu zdjęć w PikczersBox http://www.pikczersbox.pl/

 • 2 miejsce - kosiarka elektryczna,voucher na wydrukowanie dowolnego pakietu zdjęć w PikczersBox http://www.pikczersbox.pl/

 • 3 miejsce – hamak, voucher na wydrukowanie dowolnego pakietu zdjęć w PikczersBox http://www.pikczersbox.pl/

 • PUNKTY w programie PRO arte GRAM dla przedstawicieli i wykonawców (30 pkt za przesłanie zdjęć),

 • leżaki VIESSMANN, ubrania robocze Fermacell, powerbank VELUX, książki o sztuce grillowania, kubki, smycze oraz inne nagrody dla wszystkich biorących udział w konkursie.

 

OKRES TRWANIA:

Zgłoszenia od 23.05.2016 do 01.10.2016. Rozstrzygnięcie konkursu 02.10.2016 godzina 12.00. Wykonamy wówczas zrzuty ekranu i stan aktywności fanów pod zdjęciami zostanie zliczony.

 

10 PRAKTYCZNYCH WSKAZÓWEK,

jak fotografować, aby wygrać w konkursie NASZ PROJEKT – TWÓJ DOM. Zdjęcia z realizacji

 

 • pamiętaj, by zdjęcia robić w słoneczną, letnią porę. Unikaj robienia zdjęć pod słońce,

 • zadbaj o porządek wokół domu, uprzątnij śmieci, zabawki, im mniej „przeszkadzajek” tym lepsze zdjęcie,

 • spróbuj wykonać ujęcie zbliżone do wizualizacji Twojego projektu dostępnego na stronie lub w katalogu,

 • wykadruj zdjęcie tak, by budynek był widoczny w całości. Jeśli się nie mieści zrób kilka kroków w tył,

 • skieruj obiektyw równolegle do ziemi, by zachować proste linie domu i go nie zniekształcić

 • zdjęcia wnętrz wykonuj z mocną lampą i bardzo dobrym oświetleniem, uważaj by nie były poruszone, jeśli światła wewnętrzne są wystarczająco mocne – zrezygnuj z lampy błyskowej,

 • zaaranżuj wnętrze, sprawdź czy wygląda czysto i schludnie, by się zainspirować możesz przejrzeć wizualizacje wnętrz dostępne w internecie.

PARTNERZY FOTOKONKURSU:

 

Proponowane projekty