(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

PRO arte GRAM

Program partnerski dla wybranych dealerów PRO-ARTE dobiegł końca. Punkty straciły ważność 31.12.2017 r.Dziękujemy za wspólną zabawę. Beneficjentom konkursu życzymy wiele pożytku z nagród.
 

Jak dołączyć? [archiwalna akcja]
Musisz mieć podpisaną z nami umowę o współpracy oraz otrzymać akceptację udziału w programie PRO arte GRAM. Potwierdzeniem akceptacji będzie otrzymanie raportu punktów po zamówieniu. Wystarczy zamawiać projekty z naszego biura - telefonicznie (podając każdorazowo adres e-mail) oraz przez formularz zamówienia na naszej stronie.

System zlicza punkty. Po zamówieniu otrzymają Państwo na adres mailowy informacje o stanie punktów i dostępnych nagrodach (dostosowanych do puli zgromadzonych punktów).

Jak to działa?
Każdy projekt ma przypisaną wartość punktową. Dealerzy gromadzą punkty za zamówione projekty. Punkty są wymienne na nagrody.

- garaż/budynek gospodarczy/ kuchnia letnia - 10 pkt

- stajnia/ budynek inwentarski/ - 15 pkt

- dom letniskowy/ całoroczny/ bliźniak (segment) - 20 pkt


Co można wygrać?

- pendrive 4 gb - 80 punktów, kubek termiczny – 80 punktów

 

 

- ekspres do kawy KRUPS Dolce Gusto Nescafe - 150 punktów, wiertarka udarowa200 punktów

 

 

- kino domowe - 300 punktów, tablet – 300 punktów

- wybrany jeden projekt z naszej pracowni do wartości 2200 zł - 500 punktów

 


 

 

Organizatorzy, czyli PRO ARTE Arkadiusz Woch, Krzysztof Biodrowicz s.c. z siedzibą w Żorach, przy ul. Kościuszki 29 mają prawo do zakończenia programu przed czasem. W kwestiach spornych decydujące zdanie ma Organizator. Punkty naliczane są automatycznie po zamówieniu projektu. Biorąc udział w programie zgadzasz się na postanowienia regulaminu w tym otrzymywanie oferty reklamowej Organizatora i jego partnerów. Zdjęcia nagród są poglądowe, faktyczne nagrody mogą odbiegać wyglądem od prezentowanych na stronie Organizatora.

REGULAMIN - ZOBACZ

 
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)