Zamów bezpłatny katalog

Cyklicznie wydawany przez nas katalog "Domy i garaże dla pokoleń" ma już kilkadziesiąt wydań i do tego roku był półrocznikiem. Począwszy od 2023 roku będziemy kolportować go rokrocznie.

Uważamy, że drukowana wersja to z jednej strony dobra tradycja i powód do dumy, prestiżu. Stoimy na stanowisku, że dobrego się nie zmienia i po prostu wciąż fajnie jest trzymać w ręce katalog projektów budowlanych, móc przeglądać  go w dotychczasowej formie. Przecież pewne rzeczy powinny być niezmienne. Ci którzy wieszczyli koniec książki przecież też się mylili.

Z drugiej zaś, dostrzegamy widoczny spadek zamówień katalogu na przestrzeni lat. To zjawisko pokazuje nam pewną prawdę o współczesnym odbiorze treści: skoro mamy w telefonie, komputerze pełną ofertę i możemy z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie, to wersja materialna nie jest konieczna. Nie ma sensu zawracać Wisły kijem. Podobnie jak nie szukamy już informacji, wiedzy w opasłych tomach encyklopedii tylko w Google, tak samo zmienia się sposób obcowania z ofertą produktową. To nic złego. Stawiamy na różnorodność: analog - drukowana wersja, cyfrowość - wersja mobilna i internetowa oferty. Mamy rybki i mamy staw. Wilk jest syty i owca cała.

O czym warto pamiętać, katalog działa bez WiFi i można w wygodny, niespieszny, nierozpraszający reklamami, powiadomieniami z WhatsAppa, Messengera sposób zapoznać się z konkretnymi projektami domów, garaży, budynków gospodarczych z pracowni PRO ARTE. To też ukłon dla miłośników zapachu farby drukarskiej i slow life. Miłej lektury!

Koniecznie zapoznaj się z historią okładek katalogów PRO ARTE. 

Katalog domy dla pokoleń - kilkadziesiąt wydań robi wrażenie
Imię i nazwisko
Ulica i nr domu/lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Nr telefonu
Adres e-mail
Katalog
Jakie domy Cię interesują?
Zatwierdź