Dlaczego my? FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania


Pracownia projektowa PRO ARTE powstała w 2006 roku w Żorach. Od początku swojej działalności jest jedną z niewielu firm projektowych w Polsce, która oferuje WSZYSTKIE projekty budowlane w dwóch technologiach: murowanej oraz w lekkim szkielecie drewnianym. Oferta projektowa biura skierowana jest do klienta indywidualnego, biznesowego (przedstawicieli w postaci biur inżynierskich, wykonujących adaptacje domów, garaży/budynków gospodarczych; dystrybutorów) oraz sektora publicznego (projektu budynków socjalnych). 
 
Lubimy gdy w trakcie podróży na trasie mijamy nasze garaże i domy. Wtedy czujemy, że nasza praca zmienia rzeczywistość. Że jakieś marzenie, koncepcja, plan się urzeczywistnia. Dużo satysfakcji odczuwamy zwłaszcza wtedy, gdy spotykamy się z zadowoleniem klienta. Sztuką nie jest sprzedawać projekty, ale sprzedać je dobrze. Nie wciskamy, nie obiecujemy gruszek na wierzbie, ale dbamy o wysoki standard opracowania dokumentacji i realizacji zlecenia
 
Dodatkowo, na życzenie klienta istnieje możliwość zaprojektowania budynków z bali drewnianych lub płazów. W ofercie znaleźć można także tynkowane garaże blaszane. Więc bazę technologiczną, z której Inwestor może wybierać  projekty stanowią już nawet nie 2, 3 a 4 technologie. W jakich technologiach możesz kupić u nas projekt?

- tradycyjna murowana

- szkielet drewniany. Przeczytaj wywiad o technologii szkieletowej przeprowadzony z fachowcem

- bale/płazy

- blacha cynkowana

 


O co dbamy od etapu koncepcji przez opracowanie projektu, aż do finalnej wysyłki?
- jakość,
- rzetelność opracowania dokumentacji
- funkcjonalność naszych projektów
- szybką wysyłkę
- najwyższą kulturą obsługi klienta

Na te cechy pracujemy od lat. Są naszymi priorytetatmi. Działamy odpowiedzialnie i kompleksowo. Napisz do nas lub zadzwoń - w razie jakichkolwiek pytań, życzeń lub wątpliwości.


Potrzebujesz fachowej pomocy w doborze projektu? Gwarantujemy wsparcie profesjonalistów przy optymalizacji projektu dla Ciebie

Zadzwoń lub napisz info@pro-arte.pl
Przedstaw nam swoje potrzeby i wymagania a my wskażemy Ci projekt adekwatny do Twoich oczekiwań lub zaproponujemy projekt indywidualny.Kupując projekt w naszej pracowni - kupujesz bez pośredników, u autora!

Jakie wynikają z tego korzyści?


Chcesz wprowadzić zmiany do projektu?

  - Gwarantujemy  bezpłatną zgodę na zmiany (zgoda in blanco), zmiany wprowadza wybrany przez Państwa lokalny architekt adaptujący lub kierownik budowy z uprawnieniami. Możemy też przygotować projekt indywidualny. Jego koszt to minimum trzykrotność ceny projektu typowego. Okres oczekiwania wynosi od 3 do 12 tygodni w zależności od liczby obsługiwanych zleceń. 
  -  najkrótszy termin dostawy do 24 godzin od potwierdzenia wysyłki
  -  bezpłatną  wysyłkę
  -  dożywotnią możliwość wymiany projektu na inny z naszej oferty (do tej samej kwoty lub za dopłatą)
  - możliwość zwrotu projektu do 14 dni roboczych od zakupu, jeśli projekt nie został rozplombowany. Więcej o plombach PRO-ARTE
  - dostępność projektu w dwóch technologiach: murowanej i szkieletowej, to Ty decydujesz, którą technologię wybierasz (dokumentacja zawiera projekt w wybranej przy zamówieniu technologii)
  - bezpłatną zmianę nazwy z garaż na budynek gospodarczy
  - projektowaną charakterystykę energetyczną
  -  przy zakupie domu letniskowego lub mieszkalnego do wyboru jeden projekt G326, G331, G332 gratis 
  - promocje cenowe na wybrane projekty garaży do 50% wartości
  - okresowe bonusy i promocje np. tablice informacyjne oraz dzienniki budowy
  - indywidualną obsługę po zakupie i w trakcie budowy
  - po zakupie fachowe porady projektantów
  - przy zakupie łączonym dom + garaż, dom + budynek gospodarczy, dom + kuchnia letnia zyskujesz atrakcyjne rabaty, by dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszymi konsultantami
  - upusty cenowe otrzymasz przy kolejnym zakupie naszego dowolnego projektu
  - możliwe jest negocjowanie ewentualnych warunków zwrotu i wymiany projektu (np. z technologii murowanej na szkieletową, z wersji podstawowej na lustrzaną)

Masz więcej pytań? Ciąg dalszy FAQ znajdziesz w dziale O PROJEKTACH.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

info@pro-arte.pl
tel. (32) 43 50 829
tel. 502 575 920
tel. 502 317 273

Zobacz domy, garaże oraz inne budynki osób, które nam zaufały i podzieliły się swoimi zdjęciami z budowy.
Zobacz realizacje projektów