Dlaczego stosujemy plomby i hologramy w naszych projektach? Prawo zwrotu

2017-09-06

W trosce o bezpieczeństwo Waszej Inwestycji wprowadzamy nowe zabezpieczanie projektów. Oryginalna dokumentacja będzie zaplombowana (tom I, część architektoniczna; tom II, część techniczna). Do wglądu pozostawiamy opis techniczny z wszelkimi danymi. Jeśli przed zakupem chcesz zapoznać się z rysunkami szczegółowymi wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz, a prześlemy wersje demonstracyjną rzutu lub przekroju oraz podamy potrzebne do podjęcia decyzji informacje.

 

projekty budowlane z plombami i hologramami 

 

Przed zamówieniem dokumentacji upewnij się, czy projekt na pewno pasuje na Twoją działkę. Analizę mapki możesz zlecić naszym przedstawicielom lub skontaktować się z nami.

http://www.pro-arte.pl/przedstawiciele/

 

 

Zasady gwarancji, zwrotu lub wymiany projektu

Projekt rozplombowany lub z uszkodzonym, naderwanym paskiem zabezpieczającym nie podlega zwrotowi. Można go natomiast wymienić bezterminowo na inny z naszej oferty. Koszt wymiany projektu rozplombowanego to 100 zł (opłata manipulacyjna). W przypadku wymiany na projekt droższy Inwestor dopłaca różnicę + 100 zł opłaty manipulacyjnej.

 

Projekt nienaruszony, nierozplombowany można zwrócić na zasadach uregulowanych prawem do 14 dni od dnia otrzymania dokumentacji. Do zakupionego u nas projektu dołączony jest formularz zwrotu.

 

Plomba i hologram są znakami oryginalności dokumentacji. Kopiowanie i wykorzystywanie nieoryginalnej dokumentacji jest nielegalnym naruszeniem praw autorskich i majątkowych, za które grozi odpowiedzialność karna. Projekt nielegalnie skopiowany, pozbawiony oryginalnych pieczątek oraz hologramów nie może zostać adaptowany, nie uzyska też pozwolenia na budowę.

 

 

Zwrotowi nie podlegają:

Projekty zużyte z wypełnionymi tabelkami lub zaadaptowane, które noszą ślady rozszycia, są brudne i zniszczone, niekompletne

Projekty z przerwaną plombą lub uszkodzonym hologramem zabezpieczającym

Projekty indywidualne, wykonane na specjalne zlecenie

Kosztorysy, projekty dodatkowe: opcjonalna 5 sztuka dokumentacji, instalacje solarne, wentylacji mechanicznej, podłogowej oraz inne przygotowane specjalnie na zlecenie inwestora

 

Jak zwrócić lub wymienić projekt?

Zanim spakujesz nienaruszony, nierozplombowany projekt i dodatki, skontaktuj się z działem obsługi, aby indywidualnie ustalić warunki zwrotu lub wymiany

info@pro-arte.pl, 32 43 50 829, 502 575 920

 

Pobierz formularz zwrotu

 

Kiedy otrzymam wymieniony projekt lub zwrot pieniędzy?

Jeżeli wymieniany przez Ciebie projekt jest dostępny, to otrzymasz go w przeciągu 3-7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas wymienianej dokumentacji.

 

Zwrot wymaga podpisania faktury korygującej przez obie strony. Po zwrocie dokumentacji wysyłamy do Państwa fakturę korygującą do podpisu. Po jej podpisaniu, prosimy o odesłanie na nasz adres (PRO-ARTE pracownia projektowa, Kościuszki 29, 44-240 Żory). Po otrzymaniu dokumentu do 14 dni przelejemy pieniądze na wskazany przez Państwa w formularzu numer konta.

 

Proponowane projekty