Dodatki do projektów

Zamiana źródła c.o. z kotła gazowego na pompę ciepła
1000 zł
W nowych projektach domów mieszkalnych domyślną instalacją jest kocioł gazowy. Jeśli chciałbyś go zmienić na pompę ciepła to konieczne jest wykonanie nowych instalacji branżowych. Możemy to dla Ciebie zrobić w ramach indywidualnego zlecenia niepodlegającego zwrotowi.
Zamów
Kosztorys budowlany domu
370 zł
Zamów aktualny kosztorys z cenami bieżącego kwartału. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 3 do 7 dni roboczych.
Zamów
Dodatkowy drukowany egzemplarz projektu domu
450 zł
Potrzebujesz dodatkowe egzemplarze projektu? Każdemu Inwestorowi przysługuje po jednym egzemplarzu dodatkowym do zakupionego kompletu składającego się z czterech egzemplarzy (3+1). Dosyłamy 1 egzemplarz projektu architektoniczno-budowlanego oraz 1 egzemplarz projektu technicznego.
Zamów
Projekt fotowoltaiki dla domu
750 zł
Chcesz produkować prąd dla swoich potrzeb i nie płacić za rachunków za niego lub płacić dużo mniej? Zleć nam projekt fotowoltaiki na dach domu w cenie już . Cena uzależniona od wielkości instalacji. Okres oczekiwania na przygotowanie projektu od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Projekt instalacji z ogrzewaniem podłogowym
400 zł
Powyższa cena stanowi najniższy próg bazowy dla ogrzewania podłogowego w domu od 100-120 m2. Cena ustalana jest w zależności od metrażu i życzeń Inwestora. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Projekt solarów do c.w.u.
350 zł
Wybierz projekt instalacji solarnej do projektu domu. Oszczędzaj pieniądze i wspieraj środowisko. Solary dają oszczędność ok. 1000 zł rocznie na ogrzewaniu wody do c.w.u. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperatorem
450 zł
Wybierz projekt instalacji mechanicznej wentylacji z rekuperatorem do Twojego projektu domu. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Tablica informacyjna na budowę - z przesyłką
50 zł
Tablica informacyjna na budowę wymagana prawe. Jej brak wiąże się z karą nałożoną przez PIB.
Zamów