Dodatki do projektów

Zamiana źródła c.o. z kotła gazowego na pompę ciepła
1000 zł
W nowych projektach domów mieszkalnych domyślną instalacją jest kocioł gazowy. Jeśli chciałbyś go zmienić na pompę ciepła to konieczne jest wykonanie nowych instalacji branżowych. Możemy to dla Ciebie zrobić w ramach indywidualnego zlecenia niepodlegającego zwrotowi.
Zamów
Kosztorys budowlany domu
370 zł
Zamów aktualny kosztorys z cenami bieżącego kwartału. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 5 do 7 dni roboczych. Otrzymujesz po tym czasie wydruk lub na życzenie wersję pdf na maila. Kosztorysy nie podlegają zwrotom. Wymagana jest przedpłata.
Zamów
Dodatkowy drukowany egzemplarz projektu domu
450 zł
Potrzebujesz dodatkowe egzemplarze projektu? Każdemu Inwestorowi przysługuje po jednym egzemplarzu dodatkowym do zakupionego kompletu składającego się z sześciu egzemplarzy (3+3). Dosyłamy 1 egzemplarz projektu architektoniczno-budowlanego oraz 1 egzemplarz projektu technicznego.
Zamów
Projekt fotowoltaiki dla domu
750 zł
Chcesz produkować prąd dla swoich potrzeb i nie płacić za rachunków za niego lub płacić dużo mniej? Zleć nam projekt fotowoltaiki na dach domu w cenie już . Cena uzależniona od wielkości instalacji. Okres oczekiwania na przygotowanie projektu od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Projekt instalacji z ogrzewaniem podłogowym
400 zł
Powyższa cena stanowi najniższy próg bazowy dla ogrzewania podłogowego w domu od 100-120 m2. Cena ustalana jest w zależności od metrażu i życzeń Inwestora. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Projekt solarów do c.w.u.
350 zł
Wybierz projekt instalacji solarnej do projektu domu. Oszczędzaj pieniądze i wspieraj środowisko. Solary dają oszczędność ok. 1000 zł rocznie na ogrzewaniu wody do c.w.u. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperatorem
450 zł
Wybierz projekt instalacji mechanicznej wentylacji z rekuperatorem do Twojego projektu domu. Okres oczekiwania na przygotowanie dokumentacji od dnia zamówienia to od 5 do 10 dni roboczych.
Zamów
Tablica informacyjna na budowę - z przesyłką
50 zł
Tablica informacyjna na budowę wymagana prawe. Jej brak wiąże się z karą nałożoną przez PIB.
Zamów