Gotowe projekty domów letniskowych i całorocznych. Czym się różnią?

2013-09-11

Projekty domów letniskowych to jeden z trzonów naszej oferty dla Inwestorów prywantych. Domki letniskowe to marzenie i cel dążeń wielu ludzi pod każdą szerokością geograficzną świata od lat.

To właśnie w letniskowych domach można zaznać ciszy, spokoju, wytchnienia od pracy, gonitwy codziennego życia. Życie w innym rytmie, bliżej natury - jest możliwe właśnie dzięki projektom gotowym z naszej oferty. Możliwość kupna projektu domku letniskowego lub letniskowego całorocznego jest dla wielu osób w tym emerytów, ukoronowaniem szczęśliwego życia, które teraz w pełnym błogostanie mogą pędzić w zupełnie nowej jakości, okolicznościach i komforcie.

Jeśli chcesz wyszukać najlepszy projekt domu letniskowego, dopasowany do warunków zabudowy na terenie, na którym chcesz inwestować, koniecznie skorzystaj z filtrów na naszej stronie, które pozwolą Ci całą ofertę zawęzić tylko do tych projektów domów letniskowych, które spełniają pożądane kryteria (np. metraż pow. użytkowej do 50m2, dach dwuspadowy, parterowy).

W naszej ofercie znajdą się zarówno małe domki letniskowe, jak i większe domy letniskowe, które najczęściej kupowane są w wersji całorocznej. Wiele z nich posiada przygotowaną wycenę, kosztorys. Projekt domku letniskowego, rekreacyjnego zaczyna się od 1700 zł a kończy na 2500 zł (1900 + 400 zł tyle na przykład należy zapłacić za wersję całoroczną). Plan domku letniskowego składa się z czterech egzemplarzy, każdy z nich zawiera część architektoniczną, konstrukcyjną, , zestawienie materiałów, projekt instalacji elektrycznych oraz instalacji wod.-kan. oraz zgodę na zmiany. 


Domy letniskowe, jak sama nazwa wskazuje, dedykowane są do przestrzeni rekreacyjnych, działek, parceli w górach, nad jeziorami, nad morzem w bliskości terenów zielonych. Domy letniskowe traktowane są często jako małe domki całoroczne, w tym wariancie mają docieplone ściany, fundament oraz strop. Wówczas ich nazwa brzmi dom mieszkalny, zobacz czym różni się projekt domu letniskowego od całorocznego: Projekty PRO ARTE dostępne są zawsze w dwóch technologiach, w przypadku domów letniskowych ma to duże znaczenie, ponieważ budownictwo szkieletowe cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem. Koszt projektu domu letniskowego murowanego lub w szkielecie drewnianym jest taki sam.  Pełna oferta w dziale projekty domów letniskowych

Proponowane projekty