2699 zł
Gwarancja najniższej ceny i najszybszej wysyłki
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! LA PALMA 2 - dom letniskowy lub całoroczny To uroczy domek letniskowy, niepodpiwniczony, z kątem...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 60.29 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.80 x 17.80 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Warianty projektuwersja letniskowa, wersja całoroczna
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut parteru

Rzut parteru

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
9Taras10.9610.96
Suma10.9610.96
1.Wiatrołap5.075.07
2.Komunikacja2.232.23
4.Sypialnia9.619.61
3.Pokój7.857.85
5.Sypialnia8.868.86
6.Pokój dzienny17.117.1
7.Kuchnia5.85.8
8Łazienka3.773.77
Suma60.2960.29
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa 60.29 m²
Powierzchnia zabudowy 76.44 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 0.00 m²
Powierzchnia całkowita 94.16 m²
Kubatura 355.83 m³
Kąt nachylenia dachu30°
Wymiary budynku
długość x szerokość
9.80 x 7.80 m
Wysokość budynku 5.78 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.80 x 17.80 m
Ilość pokoi4
Dachdwuspadowy
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń8
Pow. tarasów10.96 m²
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.17.72 m²
Projekt bez garażuTak

Opis i technologia projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! 

Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?

LA PALMA 2 - dom letniskowy lub całoroczny

To uroczy domek letniskowy, niepodpiwniczony, z kątem nachylenia dachu 30 stopni. Od La Palmy różni się wymiarami, elewacją oraz rozplanowaniem pomieszczeń. Drzwi frontowe zostały umieszczone pod niewielkim zadaszeniem, tworzącym niewielki ganeczek. W elewacji bocznej lewej przewidziano dwa okna, zapewniające wiele światła wewnątrz domku.

 

Wnętrze zaskoczy nas funkcjonalnością rozwiązań, niewielka powierzchnia domku została podzielona w taki sposób, by zaspokoić potrzeby wszystkich wypoczywających w nim osób.

 

Wchodzimy do domu przez wiatrołap, po prawej stronie mamy miejsce na garderoby. Po przejściu drzwi tuż po prawej znajduje się łazienka, którą możemy zaopatrzyć w prysznic, a nawet wannę. Oprócz łazienki mamy także w środku pokój dzienny połączony z kuchnią, w której z kolei możemy wydzielić miejsce na jadalnię. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż bezpośrednio z tego pomieszczenia można wyjść na obszerny taras usytuowany z tyłu domu. Takie ulokowanie tarasu, umożliwi pełny relaks w cieniu domu. W gorące dni będziemy mogli rozkoszować się tutaj zapachem kwitnących w ogrodzie roślin. Wewnątrz przewidziano także miejsce na trzy sypialnie – każdą z dużym oknem. Oznacza to, że w domku może swobodnie wypoczywać czteroosobowa rodzina. Projekt La Palma 2 zachwyca zatem przemyślanym układem pomieszczeń, które okazuje się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Projekt jest także dostępny w wersji całorocznej – warto wziąć pod uwagę taką opcję, gdy decydujemy się na inwestycję w domek, który stanie się miejscem ukojenia oraz wypoczynku od zgiełku miasta i ciężkiej pracy.

 Zobacz La Palmę

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.
 

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Film

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Stal506.39 kg
Drewno8.523 m³
Pow. ścian nośnych zew.113 m²
Pow. ścian działowych wew.63 m²
Dach114.6 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy27010 zł
Stan surowy59422 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne37645 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne15700 zł
Instalacje i przyłącza29036 zł
Suma168812 zł

Realizacje projektu "LA PALMA 2 dom letniskowy"

Realizacja projektu domu - LA PALMA 2
Realizacja projektu domu - LA PALMA 2
Realizacja projektu domu - LA PALMA 2

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź