(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Panele podłogowe Klon Hartley - skandynawskie inspiracje

Panele podłogowe Klon Hartley - skandynawskie inspiracje

opublikowano: 2008-09-03

Styl aranżacji, oparty na świetlistych pastelach i wyłącznie naturalnych materiałach, zwany popularnie skandynawskim, znajduje swoich zwolenników również w Polsce. Jasne barwy i delikatnie zarysowane usłojenie to oryginalny wzór paneli podłogowych Klon Hartley z kolekcji Life marki Classen wpisujących się w ten minimalistyczny trend.

Podłoga to powierzchnia użytkowa mieszkania, która przesądza o stylu i sposobie użytkowania danego pomieszczenia. W tym sezonie jedną z najbardziej atrakcyjnych aranżacji wnętrz jest minimalizm i oszczędność formy, które są charakterystyczne dla stylu skandynawskiego.

Panele podłogowe Klon Hartley marki Classen, dostępne w kolekcji Life, pozwolą na stworzenie w mieszkaniu wyjątkowego klimatu. Tak jasna podłoga może wydać się niektórym ekstrawagancją, ale to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń niskich i małych. Panele podłogowe Klon Hartley powiększają optycznie wnętrze i w odczuciu większości użytkowników czynią je bardziej radosnym.

Subtelny wzór i delikatne usłojenie paneli sprawiają, że świetnie sprawdzą się one w salonach, a także w bardziej intymnych pomieszczeniach, jak sypialnia czy pokój dziecinny. Jasne kolory skandynawskiego stylu podkreślają czystość i spokój, nadając przestrzeni wymiar ponadczasowości. Panele Klon Hartley wspaniale wyeksponują piękno minimalistycznego wyposażenia wnętrz.

Panele podłogowe Life Klon Hartley marki Classen charakteryzują się nie tylko estetyką naturalnej podłogi, ale także wysoką jakością. Ich duża odporność na uszkodzenia gwarantuje, że przez długie lata będziemy mogli cieszyć się urokiem pięknej, zadbanej podłogi.

Ułożenie paneli ułatwia prosty, bezklejowy system montażu EasyConnect, który dzięki swej optymalnej konstrukcji zapewnia doskonałe łączenie paneli, dając gwarancję maksymalnej trwałości.

Panele podłogowe firmy Classen dostępne są w sieciach sklepów, Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdziesz na stronach www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.

Classen Life Klon Hartley – cena brutto: 32,99 zł/m2
Grubość: 7 mm
Klasa ścieralności: AC3
Klasa użyteczności: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
System montażu: EasyConnect
Dystrybutor: Classen–Pol S.A.


Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl, E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)