(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Dekor Wenge – egzotyczna elegancja

Dekor Wenge – egzotyczna elegancja

opublikowano: 2007-10-23


Egzotyczne drewno – ze względu na swoją urodę, nietypowy wygląd oraz wyjątkową wytrzymałość - zdobywa coraz większą popularność w dekoracji wnętrz. Jeden z wzorów tego materiału stał się inspiracją dla firmy Classen.


Firma Classen wprowadziła do oferty stolarki drzwiowej dekor WENGE. Drzwi w tym kolorze, czarując swoją ciemną elegancją, dodadzą niezwykłego klimatu każdemu pomieszczeniu. Wenge to egzotyczne drzewo liściaste rosnące w Afryce. To wyjątkowa roślina o magicznej mocy – przez tysiące lat używane było przez rdzennych mieszkańców czarnego lądu do sporządzania rytualnych masek. Wenge uczestniczyło często w magicznych obrzędach wzmacniając zaklęcia szamanów – jego wyrazisty rysunek czarował i pobudzał wyobraźnię. Afrykański klimat magii i egzotyki może od dziś stać się częścią twego domu.


Dekor WENGE przyciąga uwagę przede wszystkim egzotyczną kolorystyką – piękna, czarnobrązowa barwa wenge sprawia, że jest ono wybierane częściej niż inne drzewa egzotyczne. Naprzemiennie przebiegające jaśniejsze i ciemniejsze pasma drewna tworzą różnorodny, oryginalny i niepowtarzalny rysunek, a pokryte nim drzwi idealnie prezentują się w miejscach bardzo nasłonecznionych. Głęboka barwa dekoru WENGE i jego ciekawa struktura zapewniają wyszukaną elegancję, dzięki nim pomieszczenie wygląda ekskluzywne i nabiera tajemniczości.
Drzwi w dekorze WENGE dostępne są w sieciach sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju. Adresy ponad 600 punktów handlowych znajdują się na www.classen.pl oraz www.ruckzuck.pl.
Producent: Classen – Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13. www.classen.pl
Classen to jeden z najbardziej cenionych producentów wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Firma jest jednym z liderów światowego rynku podłóg laminowanych. Zdolności produkcyjne firmy wynoszą prawie 100 mln m2 rocznie. W Polsce firma jest reprezentowana przez spółkę Classen-Pol SA z siedzibą w Rybniku - Zwonowicach. Classen-Pol SA zatrudnia 700 osób. Swoje wyroby sprzedaje w całym kraju poprzez sieć dealerską oraz we wszystkich marketach budowlanych. Przedsiębiorstwo eksportuje swoje wyroby do Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej.
Panele podłogowe Classen to naturalne połączenie piękna natury oraz trwałości. Piękne wzory nadają wnętrzom wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter, wprowadzając nas w podróż po malowniczych zakątkach świata. Duży wybór wzorów zapewnia możliwość stworzenia oryginalnego wnętrza. Pasją firmy Classen jest ciągła praca nad doskonaleniem produktów, szukaniem nowych wzorów, struktur, opracowywaniem nowych systemów montażu. Dzięki temu podłogi Classen od lat cieszą się najwyższym uznaniem i zaufaniem klientów w Polsce i na całym świecie. Classen - Pol SA, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13, http://www.classen.pl ,E.C.H.O. Communications, http://www.echopr.pl

Przeczytaj także:

Elegancki jak płot
Piana montażowo - uszczelniająca TYTAN PROFESSIONAL do PCV

Proponowane projekty:

projekt domu

ATLANTA szkielet drewniany
wymiar obiektu: 15.49m x 8.28m
125.89m² 2800 zł

projekt domu letniskowego

BAYAMO dom letniskowy
wymiar obiektu: 8.45m x 6.5m
43.88m² 1900 zł

projekt domu

ELDORADO
wymiar obiektu: 14.7m x 9.5m
104m² 2600 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)