(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Styromal — emalia na wielką skalę

Styromal — emalia na wielką skalę

opublikowano: 2007-11-23


Polifarb Dębica jest od wielu lat sprawdzonym dostawcą materiałów powłokowych dla fabryk i zakładów przemysłowych. Należą do nich Styromal i Styromal Pro, stworzone z myślą o trwałym zabezpieczeniu konstrukcji stalowych i żeliwnych. Kontenery, zbiorcze opakowania metalowe, obudowy urządzeń czy elementy maszyn rolniczych, muszą wykazywać wysoką trwałość i odporność. Charakter użytkowania wspomnianych elementów oraz duże wymiary powierzchni decydują o ich szczególnym narażeniu na korozję oraz niszczenie. Z tego powodu, wymagają specjalistycznego, długotrwałego zabezpieczenia.

Styromal i Styromal Pro to profesjonalne, szybkoschnące emalie marki Polifarb Dębica przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Produkty recepturowane są na bazie żywicy alkidowej, modyfikowanej styrenem. Emalie stosowane są do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni stalowych i żeliwnych, eksploatowanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Produkty są przystosowane do różnych technik nakładania:
  • wersja A — do malowania pędzlem i natryskiem pneumatycznym — Styromal i Styromal Pro,
  • wersja B — do malowania natryskiem elektrostatycznym (EN) — Styromal
  • wersja C — do malowania jednocześnie natryskiem hydronimicznym i elektrostatycznym (EHN) — Styromal i Styromal Pro,
  • wersja D — do malowania zanurzeniowego — Styromal.


Emalia Styromal Pro oferowana jest w dwóch bazach przystosowanych do barwienia w systemach NCS i RAL, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie wyjątkowo szerokiej gamy kolorystycznej (ok. 2000 odcieni). Z kolei emalia Styromal dostępna jest w gamie 40 gotowych kolorów.

Uznana wśród odbiorców, wysoka jakość produktów marki Polifarb Dębica i funkcjonalność w sposobie aplikacji sprawiają, że Styromal i Styromal Pro są cenione i bardzo chętnie wykorzystywane w nowoczesnych zakładach przemysłowych.

Dane techniczne:

Styromal Stopień połysku: wysoki połysk lub półmat Kolorystyka: 24 kolory z palety RAL oraz 16 wg karty kolorów marki Polifarb Dębica Wydajność: 10-11 m? / l przy jednokrotnym malowaniu oraz 12 m? / l w metodzie zanurzeniowej Opakowania: 20 l Cena brutto w zależności od punktu dystrybucji: ok. 360 zł (kolor biały)

Styromal Pro Stopień połysku: wysoki połysk Kolorystyka: bazy dostosowane do barwienia (NCS i RAL) Wydajność: 10-11 m? / l Opakowania: 18 l Cena brutto w zależności od punktu dystrybucji : ok. 300 zł (baza TVL) Polifarb Dębica - Tikkurila Polska, ul. Ignacego Mościckiego 23, 39-200 Dębica, tel. 0801 88 99 85, tel (022) 310 95 55, A Public Relations Agency Publink, http://www.publink.com.pl

Przeczytaj także:

Między poziomami
Ceramika niejedno ma imię
Strop gęstożebrowy, monolityczny prefabrykowany, na belkach stalowych a może drewnianyAktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)