(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Tego jeszcze nie widzieliście - kuchnie letnie

Tego jeszcze nie widzieliście - kuchnie letnie

opublikowano: 2012-08-03

Smaku posiłku przyrządzonego z grillowanego mięsa, sałatek z ledwo co zerwanych ziół i warzyw nie pobije żadne inne doznanie.

 

Jeśli dodamy do tego towarzystwo osób wśród, których czujesz się dobrze i swobodnie. To oznacza, że właśnie tworzy się przepis na wspaniały odpoczynek. Jednak czegoś tu jeszcze brakuje...

Kuchnia letnia to rozwiązanie dla miłośników posiłków i imprez na świeżym powietrzu, którzy cenią sobie wygodę. Możesz mieć pewność, że w kuchni letniej nie zmokniesz, nie dostaniesz udaru, nie przewieje Cię, ani nie czekają na Ciebie i na Twoich bliskich niespodzianki, z którymi dotąd liczyłeś się organizując piknik lub obiad, czy spotkanie w ogrodzie. Z dachem nad głową i w razie potrzeby zamykaną przestrzenią wszystkie niebezpieczeństwa nie są już groźne. Jeśli masz dość kiełbasy z grilla i chciałbyś zwiększyć wachlarz swoich możliwości kulinarnych i towarzyskich, to powinieneś zainteresować się projektami kuchni letnich. 

4 w 1. Jeśli zainwestujesz w to połączenie altany, kuchni, grilla i salonu to z pewnością nie będziesz żałował.

Musisz jednak liczyć się z pewnym ryzykiem. Jest bardzo prawdopodobne, że staniesz się ulubionym znajomym Twoich przyjaciół. Jako właściciel wymarzonego miejsca do biesiadowania, będziesz mógł dumnie zapraszać ich do swego biesiadziska. Zapomnij o tych długich latach, gdy byłeś gryziony przez komary i narażony na nadmiar wrażeń pogodowych. Wybierz komfort i praktyczne rozwiązania proponowane przez pracownię autorską PRO ARTE.

Przeczytaj także:

Kuchnia ogrodowa w pięknym klinkierze Terca Morano
Kuchnia a może już salon letni?

Proponowane projekty:

gotowy projekt

KL7 Kuchnia letnia / Bud. gos...
wymiar obiektu: 6.52m x 7.56m
21.79m² 1300 zł

gotowy projekt

KL12 Kuchnia Letnia / Bud. go...
wymiar obiektu: 9m x 6.9m
43.12m² 1400 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)