1500 zł
Gwarancja najniższej ceny i najszybszej wysyłki
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

KL2 kuchnia letnia ze spiżarnią, WC, składem na drewno i werandą w technologii szkieletu drewnianego. W przypadku ubiegania się o pozwolenie na budowę projekt nosi nazwą budynku gospodarczego. W...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 25.87 m²
+ Taras17.94 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
13.46 x 13.75 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut

Rzut

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1Biesiadzisko ogrodowe20.0820.08
2Spiżarnia1.51.5
3WC2.182.18
Suma23.7623.76
4Skład na drewno2.112.11
Suma2.112.11
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ Taras
25.87 m²
17.94 m²
Powierzchnia zabudowy 49.29 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 25.87 m²
Powierzchnia całkowita 49.29 m²
Kubatura 104.86 m³
Kąt nachylenia dachu
Wymiary budynku
długość x szerokość
5.75 x 5.46 m
Wysokość budynku 4.06 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
13.46 x 13.75 m
Dachjednospadowy

Opis i technologia projektu

KL2 kuchnia letnia ze spiżarnią, WC, składem na drewno i werandą w technologii szkieletu drewnianego.


W przypadku ubiegania się o pozwolenie na budowę projekt nosi nazwą budynku gospodarczego.  W części opisowej projektu znajduje się pomieszczenie gospodarcze z funkcjami aneksu kuchennego.  Drugi projekt kuchni letniej naszego autorstwa to propozycja kompleksowa. Oprócz biesiadziska ogrodowego znajdziemy w nim spiżarnię, skład na drewno oraz, co niezwykle ważne - toaletę. Obszerna weranda pomieści wszystkich Twoich gości. W doborowym towarzystwie będziesz mógł się w pełni cieszyć urokami imprezy pod chmurką a gdy tylko zechcesz możesz przenieść się do wnętrza. Kuchnia letnia to znakomita alternatywa dla organizacji imprez rodzinnych w restauracjach, z kuchnią zaoszczędzisz i co istotne już nie musisz się martwić się o brak miejsca w salonie. 


Teraz kuchnia letnia z werandą i biesiadziskiem to Twój nowy salon, który angażuje znacznie mniej sił do przygotowania go na wizytę gości. Wszystko masz na miejscu. Koniec z uciążliwym sprzątaniem całego domu i szorowaniem łazienek przed i po wizycie gości. Po skończonej imprezie idziesz spać a porządek w kuchni zrobisz w mig - dopiero, gdy wypoczniesz. Jak Wam się podoba? 


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznej instalacji elektrycznej i sanitarnej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. 

Technologia szkieletowa: 

Projektowany budynek wykonany będzie w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Główną konstrukcję nośną stanowić będą: ławy, stopy, słupy i wieniec wykonane jako żelbetowe, słupy drewniane, ściany nośne w szkielecie drewnianym spięte podwójnym oczepem, dach jednospadowy drewniany o konstrukcji krokwiowej.

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Zestawienia materiałów

Technologia drewniana szkieletowa
Stal500.05 kg
Drewno8.636 m³
Dach41.4 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy5381 zł
Stan surowy11838 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne7500 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne3128 zł
Instalacje i przyłącza5785 zł
Suma33631 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź