2599 zł
Gwarancja najniższej ceny i najszybszej wysyłki
Zobacz wersję
podstawową
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! VIGO - szkielet drewniany dom letniskowy Dom letniskowy, który jest idealny na weekendy, wyczekany urlop, czy letnie wakacje....

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 28.18 m²
+ weranda23.98 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
14.00 x 14.50 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Warianty projektuwersja letniskowa, wersja całoroczna
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut parteru

Rzut parteru

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1.Wiatrołap3.573.57
2. Łazienka4.294.29
3.Pokój dzienny11.4211.42
4.Pokój4.734.73
5.Kuchnia3.223.22
6.Skład0.950.95
Suma28.1828.18
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ weranda
28.18 m²
23.98 m²
Powierzchnia zabudowy
+ Weranda/taras
36.13 m²
15.35 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 28.18 m²
Powierzchnia całkowita 62.52 m²
Kubatura 142.00 m³
Kąt nachylenia dachu30°
Wymiary budynku
długość x szerokość
7.00 x 6.50 m
Wysokość budynku 5.33 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
14.00 x 14.50 m
Ilość pokoi2
Dachczterospadowy
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń7
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.23.98 m²

Opis i technologia projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! 

Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?

VIGO - dom letniskowy
Dom letniskowy, który jest idealny na weekendy, wyczekany urlop, czy letnie wakacje. Vigo wyróżnia sporych rozmiarów weranda i taras. To miejsce z pewnością będzie gwarancją rodzinnego ciepła, pozwalającego odpocząć i naładować się pozytywną energią w czasie wypoczynku. Vigo przyciąga uwagę elegancką prostotą - wszelkie rozwiązania architektoniczne i elementy wykończeniowe zestawiono tu z ogromnym wyczuciem smaku i harmonii.

 

Duże wrażenie robi zachodnia elewacja, która przechodzi w zadaszony taras wraz ze składem na drewno. Weranda i taras, które są dzięki praktycznej koncepcji architektonicznej miejscami wypoczynku, z pewnością będą cieszyć się niesłabnącym zainteresowaniem domowników i gości.Wnętrze domku wyróżnia się ciekawym układem: funkcjonalny i praktyczny pokój dzienny połączono tu z kuchnią kuchennym, osobnymi pomieszczeniami są łazienka i sypialnia.

 

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Budynek w technologii lekkiego szkieletu drewnianego o zwartej bryle, parterowy, przekryty dachem wielospadowym, niepodpiwniczony. Maksymalna wysokość budynku wynosi 5,33m. Nowo projektowany budynek swoją formą nawiązywać winien do zabudowy występującej w sąsiedztwie planowanej inwestycji.

 

Budynek zaprojektowano w technologii lekkiego szkieletu drewnianego.

Główną konstrukcję nośną stanowić będą: ławy, stopy, słup i wieniec (podwalinę) wykonane jako żelbetowe, słupy drewniane, ściany nośne w szkielecie drewnianym spięte podwójnym oczepem, dach wielospadowy oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej krokwiowo-jętkowej z grzędą oraz krokwiowo-jętkowej i krokwiowej z drewna klasy co najmniej C24 o wilgotności <18%.

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Stal461.48 kg
Drewno9.24 m³
Pow. ścian nośnych zew.56 m²
Pow. ścian działowych wew.23 m²
Dach73 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy16232 zł
Stan surowy35710 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne22623 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne9435 zł
Instalacje i przyłącza17449 zł
Suma101448 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź