2599 zł
Gwarancja najniższej ceny i najszybszej wysyłki
Zobacz wersję
podstawową
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego? BAZYLEA - dom letniskowy w...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 38.56 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
14.50 x 15.00 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1Wiatrołap2.542.54
2Łazienka5.015.01
3Komunikacja1.721.72
4Sypialnia8.48.4
5Pokój dzienny z aneksem kuchennym20.8920.89
Suma38.5638.56
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa 38.56 m²
Powierzchnia zabudowy 46.75 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 38.56 m²
Powierzchnia całkowita 67.95 m²
Kubatura 195.00 m³
Kąt nachylenia dachu38°
Wymiary budynku
długość x szerokość
7.00 x 6.50 m
Wysokość budynku 5.31 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
14.50 x 15.00 m
Ilość pokoi2
Dachdwuspadowy
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń5
Pow. tarasów19.25 m²
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.19.25 m²

Opis i technologia projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?

BAZYLEA - dom letniskowy w szkielecie drewnianym

To przepiękny, przyjazny i pełen ciepła domek wypoczynkowy. To miejsce, w którym chciałoby się spędzać wszystkie wolne dni od wiosny aż do jesieni, a nawet dłużej, bo domek wyposażony jest w kominek, dzięki któremu nawet zimne późnojesienne wieczory nie zniechęcą jego bywalców. Ciepły żółty kolor elewacji w połączeniu z czerwienią dachówki i miękkimi brązami drewnianych elementów (okiennice, podbicia dachu i słupki podtrzymujące dach) sprawiają, że domek kusi niepowtarzalnym urokiem. Wakacyjno-weekendową atmosferę tego miejsca podkreśla piękna, stylowa weranda z zewnętrznym kominkiem i miejscem na duży stół, przy którym miło zasiąść w gronie rodzinny czy dobrych przyjaciół. Wnętrze domku także obiecuje udany wypoczynek. Głównym pomieszczeniem jest tu sporych rozmiarów pokój dzienny z kominkiem, aneksem kuchennym, kącikiem wypoczynkowym i wyjściem na werandę. Pozostałe pomieszczenia to sypialnia, łazienka i wiatrołap. 


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. 

Projektowany budynek wykonany będzie w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Główną konstrukcję nośną stanowić będą: ławy betonowe zazbrojone konstrukcyjnie, ściany nośne w szkielecie drewnianym spięte podwójnym oczepem,dach dwuspadowy, oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej krokwiowo-kleszczowej z drewna klasy co najmniej C-30 o wilgotności

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Zestawienia materiałów

Technologia drewniana szkieletowa
Stal316.95 kg
Drewno7.406 m³
Dach95 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy22211 zł
Stan surowy48863 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne30956 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne12910 zł
Instalacje i przyłącza23876 zł
Suma138816 zł