Konkurs "DOM TWOICH MARZEŃ"

2015-05-28
Na X-lecie naszego biura zorganizowaliśmy konkurs skierowany do uczniów klas 4-6 "DOM TWOICH MARZEŃ". Po burzliwych obradach udało się nam wyłonić zwycięzców oraz wyróżnionych.


I miejsce - Anna z 4C, SP3

Jury o pracy Anny
"Ciekawa technika, zestawienie kolorów i nowoczesnych materiałów jak chociażby szkło przyciągnęło naszą uwagę. Nietypowa forma oraz odważny kształt obiektu połączyły sie w tej pracy z odpowiednimi proporcjami i efektem 3D. Prace zawiera wyczucie konstrukcyjne, bardzo przemyślaną kolorystykę, wyobraźnię i zmysł przestrzenny."

II miejsce - Aleksandra z 6B, SP1


Jury o pracy Aleksandry
"Urzekła nas prosta forma budynku. Praca wykonana na formacie A4 przedstawia ciekawą bryłę i kolorystykę. Użyty materiał jest zaskakujący, tworzy symetryczne strefy. Praca jest syntetyczna, niesie przesłanie nowoczesności i ekologii, a przepływające pod pomostem łódki tworzą przyjazny, romantyczny nastrój."

III miejsce - ex aequo
Oliwia z 5B, SP15
oraz
Olivier z 5, SP6


Jury o pracach Oliwii i Oliviera
"Oba rysunki przedstawiają "Dom Twoich Marzeń". Fantazja, paleta kolorystyczna, paraboliczne kształty ukazują niecodzienną pomysłowość obojga uczestników."

Wyróżnienia
Karol z 5B, SP3

Anna z 4D, SP3

Anna z 4D, SP17

Konrad z 5, SP9

Nagroda publiczności
Nagroda publiczności wędruje do Marty z SP1 z klasy 5B. Po bardzo wyrównanej walce z Miłoszem z SP7 oraz Magdą z 6B z SP3 o godzinie 8.00 miała łącznie 184 polubień i udostępnień.


Wpłynęło do nas 188 prac konkursowych. Większość z nich zostanie wystawiona w galerii MOK od dnia 15.06.2015.  Serdecznie zapraszamy na wernisaż.

Dziękujemy wszystkim za udział, dobre chęci i ciekawe prace. Gratulujemy wszystkim, a w szczęgólności zwycięzcom i wyróżnionym.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na wręczenie nagród, które odbędzie się w poniedziałek 8.06.2015 o godzinie 12.00 w MOK-u, w sali warsztatów plastycznych, I piętro. Wejście od strony ul. Powstańców w nowej części budynku.

Rodziców dzieci, których prace nagrodzono i wyróżniono, prosimy o kontakt telefoniczny i potwierdzenie przybycia na wręczenie nagród. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 03.06.2015 do 15.00
Telefon kontaktowy
694 876 803 / Marek Mikołajec

Wasze prace są dla nas bardzo inspirujące. Już zabieramy się do pracy nad domem ze zjeżdżalnią z pierwszego piętra. Bo po co chodzić po schodach, kiedy można bardziej przyjemnie i szybciej zjechać w dół pochylnią. Wolicie zjeżdżalnię do basenu z wodą, czy z kulkami? ;)


PRZEJDŹ DO ALBUMU PRAC KONKURSOWYCHUdostępniaj prace i lajkuj, by otrzymać Nagrodę PublicznościREGULAMIN do pobraniaProponowane projekty