Budynki socjalne w naszej ofercie

2014-02-19

Budownictwo socjalne to istotny składnik naszej oferty. Składa się na nią 6 projektów budynków/mieszkań socjalnych parterowych i piętrowych. W szybkim czasie na życzenie Inwestora możemy przygotować dowolny projekt wykonawczy tego typu. Dysponujemy przydatnymi modułami, dzięki którym Inwestor może sam wstępnie skonfigurować budynek socjalny, dostosowany do liczby rodzin/osób mających w nim mieszkać.

 

 

Tworzymy kompletną dokumentację projektową dla budynków socjalnych. Nasze projekty budynków socjalnych spełniają wszelkie wymagane normy budowlane oraz dostosowane są do warunków technicznych. Możemy pochwalić się współpracą z wieloma urzędami miast i gmin. Realizacje naszych projektów budynków socjalnych znaleźć można w wielu miastach Polski. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań inwestorów. W szybkim czasie możemy przygotować również projekty wykonawcze z alternatywnymi rozwiązaniami na życzenie Inwestora. Mamy doświadczenie w projektowaniu budynków z funkcjonalnymi udogodnieniami dla niepełnosprawnych, na które można otrzymać dofinansowanie z PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych).

 

 

Moduły do zaaranżowania. Niebawem na stronie http://budynki-socjalne.pl pojawi się konfigurator modułów.

Budynki parterowe, piętrowe łączone korytarzem składają się z dowolnej liczby segmentów, w mieszkaniu są to pomieszczenia takie jak przedpokój z aneksem kuchennym, pokój dzienny i łazienka. Nasze budynki socjalne są zaprojektowane w standardzie energooszczędnym, z pewnością zadowolą każdego Inwestora. Wyróżnia nas dotrzymywanie ustalonych terminów sporządzenia dokumentacji, rzetelność oraz zgodność projektu z obowiązującymi przepisami.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą:

Proponowane projekty