Niezniszczalne i eleganckie. Drewniane drzwi wewnętrzne firmy Hörmann w specjalnej promocji

2019-07-31

Do pokojów dziecięcych i kuchni oraz wszelkich pomieszczeń w stylu skandynawskim firma Hörmann proponuje eleganckie i bardzo wytrzymałe drewniane drzwi wewnętrzne w uniwersalnym białym kolorze.

Do końca roku - w promocyjnej cenie

 

W domach, gdzie mieszkają małe dzieci czy przebywają zwierzęta warto pomyśleć o solidnych drzwiach z wytrzymałą powierzchnią. Ale nie tylko względy praktyczne decydują o wyborze drzwi. Liczy się także ich estetyka, możliwość dopasowania do wnętrza oraz cena. Dobrym rozwiązaniem mogą być oferowane w promocji przez firmę Hörmann drewniane drzwi wewnętrzne z niezwykle odporną na uderzenia powierzchnią Duradecor.

 

Do wnętrz o klasycznym wystroju producent oferuje płytę drzwiową z przylgą z eleganckimi prostymi krawędziami, do nowocześnie zaprojektowanych minimalistycznych pomieszczeń - drzwi w wersji bez przylgi.

 

Płyty drzwiowe z prostymi krawędziami są zabezpieczone obrzeżem termoplastycznym 4Protect, które gwarantuje doskonałą odporność na ścieranie, zarysowania i uderzenia. Dodatkowo daje ono efekt idealnie gładkiej powierzchni bez widocznych łączeń.

 

W wersji bezprzylgowej perfekcyjny wygląd drzwi zapewniają też ukryte zawiasy. Oba typy płyty drzwiowej wyposażone są w eleganckie klamki ze stali nierdzewnej – Linea. 

 

Promocja obowiązuje do końca roku.

Drewniane drzwi wewnętrzne z powierzchnią Duradecor są wyjątkowo odporne na uderzenia.

Proponowane projekty