VELUX Budowlaną Marką Roku 2024

2024-06-17

Firma VELUX Polska otrzymała tytuł Srebrnej Budowlanej Marki Roku 2024 w kategorii okna dachowe. To prestiżowe wyróżnienie przyznano w oparciu o wskazania przez wykonawców, najlepszych materiałów budowlanych. Nagrodę w imieniu VELUX Polska odebrała Aleksandra Stępniak, Public Affairs Manager.

Ranking Budowlana Marka Roku to klasyfikacja kilkudziesięciu kategorii materiałów budowlanych oraz firm generalnego wykonawstwa i dystrybutorów działających na krajowym rynku oraz w kategorii mediów. Ranking tworzony jest od 2004 roku przez firmę ASM Research Solutions Strategy na podstawie ogólnopolskich badań rynkowych przeprowadzonych pośród kilku tysięcy firm wykonawczych.

W kategorii materiałów budowlanych fachowcy wskazują marki charakteryzujące się najwyższą jakością, najlepszym stosunkiem jakości do ceny oraz najczęstszym wykorzystaniem. Badania te pozwalają zgłębić realną sytuację na rynku oraz zrozumieć układ sił w określonym czasie. Poprzez angażowanie Wykonawców w ogólnokrajowe badanie Budowlana Marka Roku, można poznać cenne opinie od specjalistów, którzy na co dzień pracują z materiałami budowlanymi.

Wyróżnienie Budowlana Marka Roku jest przyznawane na podstawie przeprowadzonych badań i wyłania marki, cieszące się największym zaufaniem wśród fachowców. Dla VELUX Polska, otrzymanie tego tytułu świadczy, że wartości jakimi kierujemy się w firmie doceniane są przez naszych partnerów biznesowych. Działamy w interesie wszystkich interesariuszy od właścicieli domów przez projektantów po dekarzy i dystrybutorów. Wszyscy darzą nas zaufaniem co do jakości naszych produktów, fachowego doradztwa czy wsparcia technicznego. Dla VELUX to właśnie zdobycie zaufania jest miarą osiągniętego sukcesu - podkreśla Aleksandra Stępniak, Public Affairs Manager, VELUX Polska.

W 2024 r. projekt został zrealizowany po raz 20. Uroczysta Gala odbyła się w hotelu Windsor w Jachrance. Najlepsi otrzymali tytuły Budowlanej Marki Roku, a firmy utrzymujące najwyższe pozycje od kliku lat tytuły Championów Roku.

Włączenie Budowlanej Marki Roku do misji ASM jako firmy badawczej podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie obiektywnych informacji, co wyróżnia nasz ranking spośród innych konkursów w branży budowlanej. To nie tylko prestiżowa nagroda dla laureatów, ale także zestaw raportów marketingowych przedstawiających pozycje marek w licznych kategoriach. Od 20 lat Budowlana Marka Roku stanowi najbardziej wszechstronną klasyfikację w branży budowlanej, oceniając pozycje marek materiałów budowlanych, generalnych wykonawców, dystrybutorów i mediów branżowych - mówi Małgorzata Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM.

I dodaje, że Budowlana Marka Roku odgrywa znaczącą rolę dla Wykonawców pokazując wskaźniki trendów wśród specjalistów, ale także informuje o tym, z jakimi markami najchętniej współpracują.

    

Proponowane projekty