Doskonałe uzupełnienie kuchni letniej i domu - grill

2015-03-20
Nic nie daje wielkiej radości tak jak wspólna biesiada pod gołym niebem. Idealnym uzupełnieniem kuchni letniej są grille. Smak świeżo usmażonego steka, karczku, czy kiełbasy w połączeniu z orzeźwiającym napojem to spełnienia marzeń niejednego mężczyzny. Przyjemność z przyrządzenia dania dla rodziny i bliskich jest zawsze ogromna.PRO ARTE wraz z "Grill 360 stopni" jedynym w polsce czasopismem dotyczącym sztuki grilowania rekomenduje grille węglowe, gazowe, elektryczne i akcesoria marki WEBER oraz BROIL KING do naszych autorskich kolekcji kuchni letnich, domów letniskowych i całorocznych.

Na stronie marki DECOFIRE czytamy:

PRZYJEMNOŚĆ DOSKONAŁEGO GRILLOWANIA. Grillowanie na żarzącym się węglu sprawia przyjemność i jest najbardziej pierwotnym rodzajem grillowania.

Mając 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji, Weber gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem TÜV i jest wiodącą firmą w zakresie konstrukcji i obróbki. Najwyższą stabilność zapewnia np. zaprojektowany system nóżek i rolek, podczas gdy dodatkowa ochrona przed żarem dale jeszcze więcej bezpieczeństwa. A dzięki zaprojektowanemu przez Webera systemowi One-Touch nie trzeba już sobie brudzić palców przy usuwaniu popiołu. Tym samym grillowanie Webera na węglu drzewnym jest dziś bezpieczne i czyste jak każda inna technika grillowania.

Grillować jak profesjonaliści: Grille gazowe Webera to naturalny wybór tych, którzy często grillują.

Ten sprzęt zapewnia błyskawiczne uzyskanie optymalnej temperatury na ruszcie. Bardzo łatwo możemy też wyczyścić ruszt wypalając znajdujące się na nim resztki grillowanych składników. Od niewielkich, przenośnych urządzeń, przez większe stacje grillowe, aż do profesjonalnej kuchni z szeregiem dodatkowych szafek i funkcji, grille gazowe Webera są optymalnym i bardzo komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników dobrej kuchni w ogrodzie.Nastąpiła ważna ewolucja w świecie grilli: Grille elektryczne
Webera to gwarancja aromatu i optymalna wydajność grillowania.

Nie wszyscy miłośnicy potraw z rusztu mają do dyspozycji ogród albo wystarczająco dużo przestrzeni oddzielającej ich od sąsiadów. Wtedy właściwym wyborem jest grill elektryczny Webera. Wkładasz wtyczkę do kontaktu i już możesz zacząć grillowanie na tarasie lub dużym balkonie. Zawsze jednak pamiętaj, by grillując w tak ograniczonej przestrzeni nie ingerować w komfort życia sąsiadów. Ruszty we wszystkich grillach elektrycznych są wykonane z żeliwa, które jak wiadomo doskonale kumuluje oraz bardzo powoli oddaje ciepło. Dzięki temu odpowiednio rozgrzany ruszt gwarantuje idealne wysmażenie potraw, a dzięki płynnej regulacji możemy długo i oszczędnie grillować bez straty energii elektrycznej. Grill posiada również samoczyszczącą grzałkę jak w przypadku nowoczesnych piekarników. Pokrywa grilla to specjalny odlew aluminiowy, który dodatkowo wyposażony w specjalną stalową blachę, doskonale kumuluje ciepło. Grill elektryczny Weber ma możliwość zamontowania specjalnych akcesoriów, które producent zaprojektował do wszystkich modeli.

Wszystkie grille, ascesoria oraz wiele innych wysokiej jakości produktów znajdziesz na stronie naszego partnera

Salon "Decofire" Kraków:
ul. Nad Serafą 56,
Kraków 30-864
tel. +48 668-151-378
tel. +48 690-033-461

e-mail: sklep@decofire.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9 - 18
Sobota: 9 - 15
Krzysztof Stanisławski
tel. 690-033-461
e-mail: k.stanislawski@decofire.pl

Proponowane projekty