Dom na zgłoszenie do 35 m2 powierzchni zabudowy - kolekcja LIDO

2018-03-12
Monitorując zapotrzebowanie na projekty i uważnie słuchając naszych inwestorów doszliśmy do wniosku, że powinniśmy przygotować kolekcję domów letniskowych, rekreacyjnych na zgłoszenie o powierzchni zabudowy do 35m2. Przygotowaliśmy dla Państwa aż 12 wersji, dostępnych przy tym w dwóch technologiach, co daje w sumie 24 projekty.

Projekty są dostępne w trzech wariantach stylistycznych wykończenia elewacji: w tynku i blasze, w odeskowaniu oraz tynku i odeskowaniu. Bardzo jesteśmy ciekawi, która wersja najbardziej przypadnie Wam do gustu. Umożliwiamy też realizację tych domków na pozwolenie na budowę.

DOM NA ZGŁOSZENIE DO 35M2 POWIERZCHNI ZABUDOWY
Dzięki zoptymalizowaniu powierzchni zabudowy przygotowaliśmy absolutne minimum, w którym na wymiarach 5,52 na 5,72 m w wersji bez ocieplenia oraz 5.8 x 6 m z ociepleniem ulokowaliśmy, funkcjonalny mały domek rekreacyjny. Na parterze zlokalizowano wiatrołap, łazienkę oraz salon z kuchnią i wolnostojącą kozą, której rura przechodzi przez całą otwartą przestrzeń ogrzewając ją. Domek ma nieużytkowy strych na antresoli, do którego można dostać się przez właz w wiatrołapie. Na etapie budowy można wybrać dowolne schody wiodące w to miejsce: opuszczane, młynarskie, kręte lub inne.

DLACZEGO DOM NA ZGŁOSZENIE?
Zgodnie z z Dz. U. 2013.1409 na podstawie USTAWY z dnia 7 lipca 1994 o Prawie budowlanym pozwolenia na budowę nie wymaga budowa: "wolno stojących parterowych budynków rekreacji indywidualnej, rozumianych jako budynki przeznaczone do okresowego wypoczynku, o powierzchni zabudowy do 35m2, przy czym liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 1000m2 powierzchni działki." Takie domki stawia się na zgłoszenie, przedkładając naszą dokumentację w urzędzie i szkicując wymiary zewnętrzne na mapie do celów projektowych lub innej akceptowalnej przez urząd, zachowując przy tym odstępy od granicy. 

Proponowane projekty