Gdzie on znowu zniknął? Czyli hobby i garaż

2013-04-05
Ty pewnie też tak masz... Często zdarza się i jest to zjawisko powszechne na całej kuli ziemskiej, że popołudniami i w weekendy żony, partnerki zadają to tytułowe pytanie - Gdzie on znowu zniknął? Gdzie wsiąkł? Po pewnym czasie, gdy tajemnica wyjdzie na jaw, nasze kochane Panie wiedzą, że mężczyzna ich życia z pewnością jest a) w garażu b) w piwnicy c) w innym miejscu, w którym może odddać się beztroskiemu ulepszaniu świata/domowstwa/samochodu a nawet własnego ciała.

Każdy facet potrzebuje miejsca na wyłączność. Historia pokazuje to najlepiej, dawniej Panowie mieli gabinety. Dziś u prawdziwego Pana domu - miłym udogodnieniem jest dodatkowe pomieszczenie, które może być przeznaczone już nie tylko na przechowywanie przedmiotów, ale na realizację swojego hobby. Przestrzeń specjalnie na ten cel wygospodarowana może znajdować się w garażu.

Dla kobiety - no pewnie
Oczywiście wcale nie jest tak, że garaż to królestwo mężczyzn, pomieszczenia gospodarcze mogą być miejscem do zagospodarowania przez płeć piękną i to w dowolny sposób. Chcesz robić rozsady kwiatów, hodować króliki, otworzyć warsztat własnoręcznie robionych ozdób? Nie ma problemu. Dzięki zapałowi Pań chaos, który towarzyszy "przebojowym" inicjatywom Panów zamienia się w piękne, przemyślane i funkcjonalne zastosowania.

Co możesz robić w naszych garażach i wiatach z pomieszczeniami gospodarczymi?
Wiata zmieści dwa samochody, przykryta dachem weranda będzie świetnym miejscem dla towarzyskich spotkań (wiele naszych projektów wyposażonych jest w grillowędzarniki). Pomieszczenie gospodarcze - może być warsztatem, schowkiem na narzędzia ogrodowe a nawet siłownią. Wnęki na drewno i śmieci dopełniają funkcjonalnej całości.Garaż zamiast wiaty pełni dokładnie te same funkcje, przy czym zabudowa ścian daje warunki, dzięki którym wydłuża się okres eksploatacji samochodu przechowywanego w nim. Każdy detal naszych projektów ma zapewniać Ci komfort i zadowolenie.

Lubisz dbać o kondycję fizyczną? Garaż z siłownią z zapleczem sanitarnym to idealne miejsce dla całej Twojej rodziny. Po pracy możecie poćwiczyć nad wymarzoną figurą oraz poprawą kondycji a przez to zdrowia.


Garaż z poddaszem użytkowym również świetnie nadaje się do zaadaptowania go w dowolny sposób. Może to być warsztat a nawet biblioteka.

Dla dzieci? Jak najbardziej
Chcesz sprawić swojemu dziecku frajdę? Pozwól mu zająć to miejsce na klub przygód, który będzie dzielić z rówieśnikami. Dzieci mają niezwykłą fantazję, mogą na przykład z poddasza uczynić muzeum historii, gromadząc w nim najróżniejsze historyczne przedmioty.Zobacz kolekcję wielofunkcyjnych garaży 5 w 1Zobacz kolekcję garaży z poddaszem użytkowymZobacz kolekcję garaży z pomieszczeniem gospodarczymZobacz kolekcję wiat garażowych