ISOVER liderem jakości wśród systemów dociepleń

2017-08-18

Już po raz piąty z rzędu marka ISOVER zajęła I miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Systemy dociepleń”. Tytuł przyznawany jest na podstawie opinii 12 tysięcy respondentów – aktywnych konsumentów.

 

Jakość, trwałość, renoma i wiarygodność – to najczęstsze skojarzenia z marką ISOVER wymieniane przez uczestników badania w ramach Programu Konsumencki Lider Jakości 2017. Złote Godło i prestiżowy tytuł ISOVER zdobył za sprawą ponad 40,8% głosów oddanych w kategorii „Systemy dociepleń” (w ubiegłym roku marka zdobyła 34,2%). Ankietowani docenili producenta materiałów izolacyjnych używając następujących argumentów: „łatwość montażu”, „najwyższa jakość w rozsądnej cenie”, „sprawdzona markę”, „wełna zapewniająca również komfort ciszy” oraz „najlepsze parametry izolacyjne”.

 

– Tytuł Konsumencki Lider Jakości przyznany za sprawą głosów oraz opinii klientów to dla nas ważne i satysfakcjonujące wyróżnienie. W najnowszej kampanii „ISOVER Dom pełen ciepła” podkreślamy, że najważniejsze jest dla nas właśnie zadowolenie użytkowników, którzy za sprawą materiałów izolacyjnych ISOVER mogą na co dzień czerpać korzyści z komfortowych i bezpiecznych domów. A szczęśliwi mieszkańcy to jednocześnie najlepsi promotorzy naszej marki – mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

 

Program Konsumencki Lider Jakości organizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki”, ogólnopolskiego dodatku Dziennika Gazety Prawnej. Ma on na celu wyłonienie marek – liderów jakości produktów i usług dostępnych na polskim rynku. W tym roku wykorzystano metodę CAWI (ankieta internetowa) z udziałem rekordowej liczby ponad 12 tysięcy respondentów, aktywnych konsumentów. 


Informacja o marce ISOVER:

 

ISOVER, światowy lider wśród producentów wełny mineralnej szklanej i skalnej, oferuje szeroki wachlarz materiałów przeznaczonych do izolacji budowlanych, w tym izolacji dachów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji szkieletowych. Produkty marki ISOVER cechuje najniższy dostępny na rynku współczynnik przewodzenia ciepła, który wynosi nawet 0,030 W/(m*K). Materiały izolacyjne ISOVER zostały użyte w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w Polsce. Do ich grona należą m.in. Zamek Ujazdowski w Warszawie, wieżowiec Warsaw Trade Tower, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie i wiele innych. 

Więcej na http://www.isover.pl

Proponowane projekty