990 zł
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

G111 budynek gospodarczo-garażowy, wolnostojący. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej i wewnętrznej instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali,...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 50.93 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.42 x 15.00 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa 50.93 m²
Powierzchnia zabudowy 58.94 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 0.00 m²
Powierzchnia całkowita 58.94 m²
Kubatura 225.00 m³
Kąt nachylenia dachu30°
Wymiary budynku
długość x szerokość
7.00 x 8.42 m
Wysokość budynku 5.38 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.42 x 15.00 m
Ilość pomieszczeń1

Opis i technologia projektu

G111 budynek gospodarczo-garażowy, wolnostojący. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej i wewnętrznej instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Technologia tradycyjna , ściany murowane grubości 25 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Projekt garażu składa się z czterech egzemplarzy a w tym części architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacji wewnętrznej elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. 

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; materiały izolacyjne Isover oraz komplementarne systemowe produkty Saint-Gobain, ; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann; system rekuperacji VENTS oraz systemy kominowe HOCH.

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Rzuty i przekroje

Przyziemie

Przyziemie

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1.Garaż46.430
2.Skład na odpady2.250
3.Skład na drewno2.250
Suma50.930
Zamów szczegółowe rysunki

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Stal387.08 kg
Drewno6.734 m³
Pow. ścian748 m²
Pow. ścian nośnych zew.66 m²
Pow. ścian działowych wew.5 m²
Dach95 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy15483 zł
Stan surowy34062 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne21579 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne8999 zł
Instalacje i przyłącza16644 zł
Suma96767 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź