2300 zł
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Finansowanie
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Kair - mały domek letniskowy Możliwość budowy na zgłoszenie po zmianie nazwy na budynek gospodarczy. Nazwa w tym przypadku nie do końca zobowiązuje, 17 milionowe największe miasto Afryki ma...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 16.46 m²
+ weranda12 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
12.10 x 14.00 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ weranda
16.46 m²
12 m²
Powierzchnia zabudowy 36.60 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 0.00 m²
Powierzchnia całkowita 36.60 m²
Kubatura 145.36 m³
Kąt nachylenia dachu30°
Wymiary budynku
długość x szerokość
4.10 x 6.00 m
Wysokość budynku 5.15 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
12.10 x 14.00 m

Opis i technologia projektu

Kair - mały domek letniskowy
 

Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?

Nazwa w tym przypadku nie do końca zobowiązuje, 17 milionowe największe miasto Afryki ma niewiele wspólnego z przytulnym, kameralnym domkiem letniskowym o tej samej nazwie. Marzenie o własnym domu, w zaciszu, którego można się zaszyć w letnie i zimowe dni jest na wyciągnięcie ręki.

Gustowny dwuspadowy dach oraz dopasowane jętki świetnie odpowiadają drewnianej werandzie, tworząc przemyślaną całość pozbawioną zbędnych dodatków i ozdobników. Ten projekt to propozycja dla zwolenników klasycznych wzorów i rozwiązań. Na budynek składają się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, funkcjonalna łazienka oraz półotwarty wiatrołap. Na werandzie domu można odpoczywać oraz zaznawać zasłużonego odpoczynku.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan i elektrycznych. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

PROJEKT DOSTĘPNY W OBICIU DREWNIANYM:
  
 
Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany   wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. Technologia szkieletu drewnianego : - ściany zewnętrzne : słupki 4x15 rozstawione max. co 40cm obite zewnątrz płytą OSB 3 1,2cm , a wewnątrz płytą GK 1,25cm , przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 15cm. - ściana wewnętrzna : słupki 4x7 rozstawione max. co 40cm obite z dwóch stron płytą GK 1,25cm przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 7cm - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann; system rekuperacji VENTS oraz systemy kominowe HOCH.

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1.Komunikacja 2.750
2.Pokój dzienny z aneksem kuchennym9.950
3.Łazienka 3.760
Suma16.460
4.Weranda 120
Suma120
Zamów szczegółowe rysunki

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Pow. ścian nośnych zew.70 m²
Pow. ścian działowych wew.10 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy7901 zł
Stan surowy17382 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne11012 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne4592 zł
Instalacje i przyłącza8493 zł
Suma49380 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź