2699 zł
Gwarancja najniższej ceny i najszybszej wysyłki
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!!  ANDALUZJA - dom letniskowy Przemyślane, pełne czaru dzieło architektoniczne jakim jest Andaluzja będzie...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 40.08 m²
+ garaż, taras29.53 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.60 x 16.82 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
4.Pokój 12.730
5.Kuchnia z aneksem jadalnym 7.360
6.Sypialnia 10.470
1.Wiatrołap 2.680
2.Komunikacja 2.60
3.Łazienka 4.240
Suma40.080
7.Garaż 20.790
8.Taras8.740
Suma29.530
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ garaż, taras
40.08 m²
29.53 m²
Powierzchnia zabudowy 74.66 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 0.00 m²
Powierzchnia całkowita 89.99 m²
Kubatura 331.25 m³
Kąt nachylenia dachu35°
Wymiary budynku
długość x szerokość
10.82 x 6.90 m
Wysokość budynku 6.01 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.60 x 16.82 m
Dachczterospadowy
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń6
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.15.22 m²
Projekt z garażemTak
Ilość stanowisk w garażu1

Opis i technologia projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!!  

Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?

 
ANDALUZJA - dom letniskowy

Przemyślane, pełne czaru dzieło architektoniczne jakim jest Andaluzja będzie wyborem dla wszystkich żądających kompleksowych i praktycznych rozwiązań. Od frontu budynku znajduje się zadaszony ganek, po którego lewej stronie usytuowany jest wjazd do garażu. Na załączonej wizualizacji świetnie widać, jak z gustem i harmonijnie dobrać kolor ścian, zestawić dachówkę z cokolikiem oraz uzupełnić całość elementami drewnianymi, takimi jak okiennice. Przyjazny i ciepły charakter elewacji jest tylko zapowiedzią przytulnych oraz komfortowych wnętrz. Weranda wiedzie do wiatrołapu, z którego przechodzi się do komunikacji. Po lewej stronie znajduje się łazienka, natomiast po prawej stronie komunikacji jest dość obszerna sypialnia. Od komunikacji na wprost usytuowany jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się kominek. Jest to miejsce, które z pewnością w zimowe wieczory będzie skupiać życie wypoczywających w domu ludzi. Letnie dni będzie można spędzać w biesiadnej atmosferze, przy grillu na tarasie. Garaż, kuchnia, łazienka, sypialnia, pokój dzienny, to pomieszczenia składające się na Andaluzję. Od teraz ta nazwa będzie się Wam niezmiennie kojarzyć ciepłym, urzekającym domem, zaprojektowanym z myślą o realizacji Waszych marzeń.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany   wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. - istnieje możliwośż adaptacji obiektu na budynek całoroczny Technologia szkieletu drewnianego : - ściany zewnętrzne : słupki 4x15 rozstawione max. co 40cm obite zewnątrz płytą OSB 3 1,2cm , a wewnątrz płytą GK 1,25cm , przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 15cm. - ściana wewnętrzna : słupki 4x7 rozstawione max. co 40cm obite z dwóch stron płytą GK 1,25cm przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 7cm - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. - istnieje możliwość adaptacji obiektu na budynek całoroczny

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Pow. ścian nośnych zew.80 m²
Pow. ścian nośnych wew.19 m²
Pow. ścian działowych wew.33 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy21162 zł
Stan surowy46557 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne29495 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne12301 zł
Instalacje i przyłącza22749 zł
Suma132264 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź