790 zł
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Wiata garażowa trzystanowiskowa , wolnostojąca, może pełnić funkcję magazynową. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej i wewnętrznej instalacji elektrycznej. W projekcie...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa60.50 m²
Min. wymiary działki (długość x szerokość)13.35 x 18.95 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Warianty projektugaraż
Zobacz pełne dane projektu

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa60.50 m²
Powierzchnia zabudowy60.50 m²
Powierzchnia kondygnacji netto0.00 m²
Powierzchnia całkowita60.50 m²
Kubatura231.00 m³
Kąt nachylenia dachu30°
Wymiary budynku
długość x szerokość
10.95 x 5.35 m
Wysokość budynku4.70 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
13.35 x 18.95 m
Dachczterospadowy
Funkcjaz wiatą

Opis i technologia projektu

Wiata garażowa trzystanowiskowa , wolnostojąca, może pełnić funkcję magazynową. Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej i wewnętrznej instalacji elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Technologia drewniana : -stopy żelbetowe betonowe zbrojone konstrukcyjnie, -słupy główne zakotwione w fundamencie -dach dwuspadowy, zaprojektowano więźbę w układzie krokwiowym z nakładkami z drewna klasy conajmniej C-27 o wilgotności 22% - pokrycie dachówka ceramiczna

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; materiały izolacyjne Isover; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann; system rekuperacji VENTS.

Każdy z czterech egzemplarzy zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1.Wiata60.50
Suma60.50
Zamów szczegółowe rysunki

Obrót 360

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy6776 zł
Stan surowy14907 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne9444 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne3939 zł
Instalacje i przyłącza7284 zł
Suma42350 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź