Projekty dla deweloperów

2020-01-30

Z myślą o deweloperach przygotowaliśmy ofertę budynków, które mogą zrealizować. By uporządkować nasze propozycje podzieliliśmy je na kilka kategorii. Zapraszamy do poświęcenia czasu na zapoznanie się z efektem tych prac. 

Korzyści dla dewelopera

Jako biuro projektowe proponujemy sprawdzone rozwiązania oraz rekomendujemy najlepszych producentów. Na Wasze zlecenie wykonać realistyczne i dobrze przemyślane wizualizacje. Jak również przygotować aktualne kosztorysy pozwalające solidnie zaplanować budżet inwestycji. Możemy zaoferować wsparcie działań marketingowych, pomagających w sprzedaży osiedla. Niezmiennie podczas zakupu projektu oraz po nim deklarujemy pomoc techniczną, profesjonalne doradztwo ekspertów: architektów, konstruktorów, projektantów instalacji. 

 

Co otrzymuje deweloper?

Projekt architektoniczno-konstrukcyjny oraz branżowy wod-kan, co., elektryczny, który wymaga adaptacji do warunków panujących na działce przez lokalnego projektanta z uprawnieniami. W zależności od wielkości zakupu - specjalną negocjowaną indywidualnie cenę za dokumentację. 

 

Jak dzielimy naszą ofertę?

Osiedla domów jednorodzinnych oraz szeregowych lub bliźniaków. Np. chcesz wybudować domy połączone garażami lub wolnostojące. Zobacz ofertę:

https://www.pro-arte.pl/osiedla-domow-jednorodzinnych

 

Osiedla domów letniskowych. Jeśli dysponujesz działką rekreacyjną i prowadzisz działalność gospodarczą w tym profilu, to możesz wybudować domki letniskowe. 

https://www.pro-arte.pl/osiedla-domow-letniskowych

 

Budynki wielorodzinne. Chcesz wybudować budynek z kilkoma mieszkaniami? Oferta poniżej.

https://www.pro-arte.pl/budynki-wielorodzinne

 

Garaże dla deweloperów. Masz już domy i mieszkania, ale brakuje Ci garaży? 

https://www.pro-arte.pl/projekty-garazy-dla-deweloperow

Proponowane projekty