Nowości w ofercie - domy LENS, MIAMI, PEGO

2023-10-12

Trzeci kwartał roku 2023 zaowocował nowymi projektami w naszej ofercie. Są one wynikiem wieloletnich obserwacji prowadzonych na rodzimym rynku projektowym. Nie bez znaczenia pozostaje także statystyka zapytań i sprzedaży, którą prowadzimy od lat. Wśród świeżynek znajdują się projekty parterowych domów mieszkalnych, całorocznych i letniskowych. Dostępne w różnych wariantach zapraszamy do przeglądania. 

LENS - projekt domu mieszkalnego, całorocznego lub letniskowego

Pierwszym z nich jest LENS, który bazuje na zoptymalizowanym układzie wnętrza widocznym chociażby w projekcie BAYAMO 2. Odświeżeniu uległa cała elewacja, zestawiono inne materiały wykończeniowe oraz dodano taras. Jest to trzy pokojowy dom, z kuchnią, łazienką i wiatrołapem. Ze względu na zwartą architekturę generuje niskie koszty budowy i energooszczędność. Można go zamówić jako dom letniskowy, ma wtedy mniej izolacji przegród budowlanych (ścian, dachu) i nie jest wyposażony w system centralnego ogrzewania. Jego przeznaczeniem jest wówczas rekreacyjny, okresowy wypoczynek. W wersji mieszkalnej, solidnie docieplonej i z ogrzewaniem można się zameldować i zamieszkać. Dostępna wersja z zadaszonym tarasem i bez. 

 

LENS 2 C dom mieszkalny, całoroczny

MIAMI - projekt domu mieszkalnego, całorocznego lub letniskowego

Szukasz domu taniego w budowie? Ale zależy ci, żeby łączył nowoczesność z tradycją? Wybierz dom MIAMI z dwuspadowym dachem. Ma trzy pokoje, kuchnię, łazienkę i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. W wersji rekreacyjnej zagwarantuje wymarzone gniazdko na wypady weekendowe i szczęśliwe wakacje letnie oraz zimowe. A jako budynek całoroczny, mieszkalny będzie spełnieniem marzeń o swoim własnym, uroczym domu. MIAMI to nasza bestsellerowa LA PALMA (zobaczcie imponującą listę realizacji)

MIAMI 2 C dom mieszkalny, całoroczny

PEGO - projekt domu mieszkalnego, całorocznego lub letniskowego. 

Największy w kategorii nowych parterowych domów 2023. Optymalny, nie za duży, ale też nie za mały - kompromis idealny - klasyki i bieżących trendów. Cztery pokoje tego parterowego domu oczarują wszystkich Inwestorów. Podobnie jak wszystkie projekty w naszej ofercie możemy go wykonać w technologii murowanej lub szkieletowej drewnianej. Wiemy, że projekty parterowych domów mieszkalnych, całorocznych lub letniskowych LENS, MIAMI i PEGO szybko znajdą swoich właścicieli, a może zostaniesz nim właśnie ty?

PEGO C dom mieszkalny, całoroczny

Proponowane projekty