Szkolenia SIMPSON Strong-Tie

2013-06-13
Ważnym elementem coraz bardziej docenianym przez klienta biznesowego w zmieniającej się przestrzeni rynku materiałów budowlanych jest szkolenie pracowników oraz doskonalenie ich umiejętności i poszerzania wiedzy.

Wychodząc naprzeciw panującym trendom rozszerzyliśmy nasz pakiet szkoleń. W ramach cyklicznych spotkań szkoleniowych poza częścią teoretyczną, która koncentruje się głównie na teoretycznych aspektach montażu oraz zastosowania złączy ciesielskich Simpson Strong-Tie wprowadziliśmy część praktyczną.  Uczestnicy w przystępny sposób będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania w procesie połączenia elementów drewnianych, zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu montażu złączy, oraz poznać poza cenowe aspekty przewagi konkurencyjnej.

Wraz z rozszerzeniem naszego asortymentu do naszego szkolenia włączyliśmy nowe produkty - kotwy chemiczne i mechaniczne. 

Szkolenia dedykowane są dla cieśli, architektów, szkół, uczelni i parterów handlowych. Tematyka szkolenia jest ustalana indywidualnie dla każdej grupy uwzględniając specyfikę i rodzaj działalności.
Spotkania odbywają się w Centrum Treningowym w siedzibie firmy SIMPSON Strong-Tie w Warszawie ul. Działkowa 115A.

Szkolenie jest bezpłatne przeprowadzane w trybie jednodniowym.

Zainteresowanych poszerzeniem wiedzy zapraszamy. Napisz lub zadzwoń, aby umówić się na szkolenie.
Telefon (22) 865 22 00     
email: tszczesiak@strongtie.com
Szkolenia - formularz kontaktowy:

Szczegóły:
http://www.simpsonstrongtie.pl/