Targi Budma 2019 - Simpson Strong-Tie

2019-01-25

Targi Budma 2019

  • budma 2

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to niewątpliwe jedno z miejsc, w którym spotkać można producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii oraz materiałów budowlanych.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Simpson Strong-Tie na targach Budma w Poznaniu w dniach 12-15.02.2019 i zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu połączeń konstrukcji szkieletowych oraz nowej linii produktów z serii Premium Fasteners. Odbędzie się również prezentacja premierowego katalogu technicznego  produktów Simpson Strong-Tie .

Pawilon 6 Stoisko Nr 52

Podczas tegorocznej edycji targów, w ramach wydarzeń towarzyszących, zaplanowano specjalne spotkanie poświęcone tematyce zastosowania złączy ciesielskich w budownictwie drewnianym.

Dla wszystkich firm działających w branży budowlanej, które zajmują się produkcja prefabrykowanych wiązarów dachowy czy prefabrykowanych domów w technologii szkieletowej zorganizowane będzie szkolenie poświęcone specyfice projektowania domów szkieletowych oraz nowym rozwiązaniom dla prefabrykowanych wiązarów dachowych.ZAPRASZAMY 13 i 14.02.2019 DO UDZIAŁU W SZKOLENIU


Tematy i terminy szkoleń:

  • Połączenia jako kluczowy czynnik nośności drewnianych budynków szkieletowych
    Środa i Czwartek: 12: 00 – 13: 00 pawilon 7 sala 1C
     
  • System połączeń konstrukcyjnych dla nowoczesnych konstrukcji dachowych
    Środa i Czwartek: 13: 30 – 14: 30 pawilon 7 sala 1C

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie zgłoszenia i wysłania go do nas na adres poland@strongtie.com do końca stycznia 2019. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w szkoleniu wyślemy bezpłatne  zaproszenie / wejściówkę na targi.

Proponowane projekty