Fachowy Dekarz&Cieśla - polecamy

2017-08-29

 Miło nam poinformować o rozpoczęćiu współpracy z czasopismem Fachowy Dekarz&Cieśla. Polecamy go wszystkim wykonawcom domów szkieletowych oraz murowanych PRO-ARTE.

 


Fachowy Dekarz&Cieśla to czasopismo kierowane głównie do firm dekarskich i ciesielskich oraz producentów domów drewnianych.

 

Na szczególną uwagę zasługują praktyczne wskazówki, z których korzystają nawet doświadczeni dekarze i cieśle. Czasopismo podejmuje szeroko rozumianą tematykę nowoczesnych maszyn i narzędzi używanych przez firmy z branży dachowej. Przy czym należy podkreślić, że chodzi głównie o maszyny profesjonalne, które są nie tylko trwałe ale i pozwalają na oszczędność czasu, co z kolei przekłada się na finanse firm budowlanych.

 

To właśnie czasopismo Fachowy Dekarz&Cieśla jest źródłem informacji o rozwiązaniach i technologiach stosowanych przy budowie dachów. Chodzi nie tylko o sprawdzone już konstrukcje dachowe ale również systemy, które raczkują w praktyce budowlanej. Czasopismo dużo uwagi poświęca pokryciom dachowym zarówno klasycznym jak i nowoczesnym. Dekarz&Cieśla jest obecny na wielu targach i imprezach branżowych.

 

Śmiało można powiedzieć, że czasopismo jest miejscem wymiany doświadczeń przez praktyków – cieśli, dekarzy, architektów, projektantów itp.

 

Na bieżąco informujemy o tym co dzieje się w branży za pośrednictwem gazety Dekarz&Cieśla, strony www.fachowydekarz.pl i profilu na www.facebook.com/fachowydekarz/

 

Na stronie www.fachowydekarz.pl inwestorzy indywidualni znajdą szereg cennych informacji. 

 

Proponowane projekty