Zobacz wersję
podstawową
Zapytaj o dostępność
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm. KANSAS - dom...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 45.87 m²
+ garaż, taras29.49 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
19.65 x 16.80 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1.Wiatrołap3.590
2.Komunikacja1.70
3.Łazienka5.470
4.Jadalnia5.080
5.Pokój z aneksem kuchennym15.990
6.Sypialnia14.040
Suma45.870
7.Garaż19.150
8.Taras8.30
Suma27.450
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ garaż, taras
45.87 m²
29.49 m²
Powierzchnia zabudowy 80.11 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 0.00 m²
Powierzchnia całkowita 93.53 m²
Kubatura 382.20 m³
Kąt nachylenia dachu35°
Wymiary budynku
długość x szerokość
8.80 x 10.40 m
Wysokość budynku 6.22 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
19.65 x 16.80 m
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń6
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.13.42 m²

Opis i technologia projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! Ze względu na docieplenie budynku do każdego wymiaru widocznego na rzucie należy dodać 20cm.

Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?

KANSAS - dom letniskowy
Gdyby spróbować wskazać zalety projektu Kansas, to należy w pierwszej kolejności wymienić: bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania. Kansas to pełna szyku i uroku budowla na którą składa się dom z garażem. Piękny kopertowy dach w całości pokrywa całość budynku. Trzeb zwrócić uwagę na to, że jest to jeden z najbardziej harmonijnie i stylowo prezentujących się projektów domków letniskowych na rynku. Uwagę przykuwa budzący zachwyt wykusz, jednolita tonacja całości sprawia, że może stać się hitem spośród naszych projektów. Od południa znajduje się ganek oraz garaż i to one w na pierwszy rzut oka przykuwają uwagę. Gdy dobrze się przyjrzymy, to można zauważyć, że od wschodu w bryle budynku znajduje się wypust, to wykusz, który skrywa jadalnię. Po przejściu przez ganek, w wiatrołapie znajdziemy miejsce na garderobę pod zabudowę. Dalej, po przejściu do komunikacji, jej lewa część wiedzie do kuchni, zaś po prawej jest wspomniana jadalnia. Za nią znajduje się największe pomieszczenie, czyli pokój dzienny z aneksem kuchennym, kominkiem. Całości wnętrz dopełnia sypialnia. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który będzie miejscem niejednej biesiady w gronie bliskich, letniego śniadania, czy romantycznej kolacji.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. - istnieje możliwość adaptacji obiektu na budynek całoroczny. Technologia szkieletu drewnianego : - ściany zewnętrzne : słupki 4x15 rozstawione max. co 40cm obite zewnątrz płytą OSB 3 1,2cm , a wewnątrz płytą GK 1,25cm , przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 15cm. dwóch stron płytą GK 1,25cm przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 7cm - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. - istnieje możliwość adaptacji obiektu na budynek całoroczny

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Pow. ścian nośnych zew.91 m²
Pow. ścian nośnych wew.16 m²
Pow. ścian działowych wew.27 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy24219 zł
Stan surowy53283 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne33756 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne14078 zł
Instalacje i przyłącza26036 zł
Suma151371 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź