2800 zł
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu
Powierzchnia użytkowa156.69 m²
Min. wymiary działki (długość x szerokość)18.60 x 25.40 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa156.69 m²
Powierzchnia zabudowy134.35 m²
Powierzchnia kondgnacji netto0.00 m²
Powierzchnia całkowita200.15 m²
Kubatura647.44 m³
Kąt nachylenia dachu43°
Wymiary budynku
długość x szerokość
14.00 x 9.50 m
Wysokość budynku9.06 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
18.60 x 25.40 m
Dachczterospadowy
Kondygnacjaz poddaszem
Ilość pomieszczeń13
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.16.73 m²
Projekt z garażemTak
Ilość stanowisk w garażu1
Projekt z kotłowniąTak

Opis i technologia projektu

NEAPOL - ten projekt zwraca uwagę niezwykłym zachowaniem proporcji oraz symetrii, które przełamuje spadzisty dach (43 stopnie nachylenia), tym sposobem całość jawi się jako połączenie prostoty z elegancją.

 

Ganek znajdujący się w niedużej wnęce zachęca do wejścia do środka. Prowadzi on do wiatrołapu, po wyjściu z którego po prawej znajduje się komunikacja, naprzeciw niej natomiast usytuowany jest przestronny, ale i przytulny salon. Można z niego wyjść na sporych rozmiarów taras, który stwarza wiele okazji do rodzinnych spotkań oraz całorocznego uroczystego świętowania na świeżym powietrzu. Kuchnia znajduje się tuż za salonem i jest połączona z jadalnią. Posiada ona połączenie z kotłownią, a ta znowu, sąsiaduje przez ścianę z łazienką wyposażoną w prysznic, która za ścianą ma komunikację.

 

Na pierwszym piętrze znajduje się większa łazienka z wanną. Poza nią, znajdziemy tam jedną dużą sypialnię z dwoma łóżkami oraz dwa nieco mniejsze pokoje z łóżkami. Ten projekt, to propozycja dla rodzin, które cenią sobie prostotę i elegancję, klarowny podział pomieszczeń w budynku znakomicie harmonizuje przestrzeń domową.

 

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian, ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych „POROTHERM”. Strop gęstożebrowy „POROTHERM”o gr. 23 cm.. Konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna.

Obrót 360

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Pow. ścian nośnych zew.159 m²
Pow. ścian nośnych wew.41 m²
Pow. ścian działowych wew.60 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy70197 zł
Stan surowy154434 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne97837 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne40802 zł
Instalacje i przyłącza75462 zł
Suma438732 zł

Konfigurator produktów techniki grzewczej

Komentarze

Dodaj komentarz