Zobacz odbicie
lustrzane
Zapytaj o dostępność
Dodaj do schowka
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Miluza - dom jednorodzinny z poddaszem noszący nazwę Miluza to propozycja, która już na pierwszy rzut oka sprawia pozytywne, miłe wrażenie. Jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, proponowany...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 100.79 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
17.00 x 18.17 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Rzuty i przekroje

Rzut   przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1.Wiatrołap3.710
2.Komunikacja8.360
3.Kuchnia z jadalnią10.70
4.Pokój dzienny31.060
5.Kotłowania/pralnia5.280
6.Łazienka2.680
Suma61.790
Zamów szczegółowe rysunki
Rzut poddasza

Rzut poddasza

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1.Komunikacja4.780
2.Łazienka6.340
3.Pokój9.350
4.Pokój10.320
5.Pokój8.210
Suma390
Zamów szczegółowe rysunki

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa 100.79 m²
Powierzchnia zabudowy 86.41 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 0.00 m²
Powierzchnia całkowita 107.71 m²
Kubatura 485.00 m³
Kąt nachylenia dachu40°
Wymiary budynku
długość x szerokość
10.17 x 9.00 m
Wysokość budynku 8.00 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
17.00 x 18.17 m
Dachdwuspadowy
Kondygnacjaz poddaszem
Ilość pomieszczeń11

Opis i technologia projektu

Miluza - dom jednorodzinny z poddaszem noszący nazwę

Miluza to propozycja, która już na pierwszy rzut oka sprawia pozytywne, miłe wrażenie. Jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, proponowany wygląd elewacji to sugestia warta uwagi, za którą warto podążyć. Gustowne, symetryczne odeskowanie i odpowiadające mu biegunowo wejścia elewacji frontowej (weranda) i tylnej (taras) są nowoczesnymi i zestawionymi ze smakiem elementami architektonicznymi. Dwuspadowy dach jest gwarancją funkcjonalności i bezpieczeństwa. Z nim niestraszne będą wszystkie kaprysy pogody. Wnętrza epatują spokojem i zrównoważeniem, pozytywnie oddziałując na mieszkańców Miluzy. Wiatrołap, komunikacja, sąsiadująca z nimi łazienka (za nią znajdują się schody), przestronny salon łączony z jadalnią i otwartą kuchnią oraz znajdująca się na wschodniej ścianie kotłownia/pralnia to najważniejsze pomieszczenia domu. Z salonu można wyjść na taras, będący miejscem niejednej uroczystej kolacji i wesołej imprezy w gronie rodziny i znajomych. Na piętrze znajdują się 3 pokoje, mogące pełnić funkcje sypialni, duża łazienka usytuowana tuż za schodami zadowoli wszystkich domowników. Miluza to ponad 100 metrów kwadratowych, które staną się bliskie Twojemu sercu.


Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa. 

 

Wysokość ściany kolankowej 0.90m

Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane gr. 30 cm - ściany wewnętrzne nośne gr. 25 cm - ściany wewnętrzne działowe gr. 12 cm - wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM"

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann.

Szczegóły dotyczące poszczególnych przegród znajdziesz we wpisie Technologie

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Film

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy45154 zł
Stan surowy99339 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne62933 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne26246 zł
Instalacje i przyłącza48540 zł
Suma282212 zł

Konfigurator produktów techniki grzewczej

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź