(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

IZOHAN - chemia budowlana, izolacje, masy bitumiczne

IZOHAN - chemia budowlana, izolacje, masy bitumiczne

opublikowano: 2013-09-12

IZOHAN jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której początki sięgają roku 1989. Od 2006 roku firma jest w strukturach Grupy ATLAS. Od początku istnienia zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów chemii budowlanej.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii oraz surowców najwyższej klasy wyroby firmy IZOHAN są łatwe w stosowaniu, a jednocześnie niezawodne i skuteczne w działaniu. Nad jakością produkowanych materiałów czuwa Zakładowe Laboratorium Kontroli Jakości.

Firma posiada wdrożony system jakości i otrzymała certyfikat ISO 9001:2000. Wszystkie produkty posiadają odpowiednio atesty, aprobaty i certyfikaty dopuszczające je do obrotu na rynku budowlanym. Podstawę oferty firmy stanowią kompleksowe systemy do wykonywania hydroizolacji. Można wśród nich znaleźć zarówno tradycyjne wyroby bitumiczne, jak i innowacyjne ekologiczne materiały mineralne. IZOHAN posiada ponadto w sprzedaży środki do renowacji i odgrzybiania zawilgoconych budowli, masy naprawcze i ochronne dla drogownictwa, farby elewacyjne oraz posadzki, fugi i kleje do płytek ceramicznych.
 Certyfikat ISO 9001-2000
W dniu 29 maja 2003 r. firma IZOHAN Sp. z o.o. uzyskała Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z normą ISO 9001:2000.
ISO 9001 jest międzynarodowym standardem dla systemów zarządzania jakością. Odnosi się do procesów decydujących o wytworzeniu produktu albo usługi, jakich dostarcza swoim Klientom przedsiębiorstwo. Określa zasady systematycznej kontroli nad poszczególnymi czynnościami, aby uzyskać pewność, że potrzeby i oczekiwania Klientów są spełnione. Certyfikat ten jest naturalną konsekwencją dbałości firmy o wysoki standard jej wyrobów i usług. Zastąpił on dotychczasowy dokument, Certyfikat ISO 9001:1994, którym firma legitymowała się od ponad trzech lat.
 
 Nominacja do Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska
W dniu 27 kwietnia 2001 r. firma IZOHAN Sp. z o.o. uzyskała Nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w XI edycji Konkursu na najlepsze produkty i usługi.

Do Konkursu zostały wytypowane produkty IZOHAN ekofolia – półpłynna folia izolacyjna oraz IZOHAN ekogrunt – głębokopenetrujący roztwór gruntujący. Tworzą one nowoczesny, ekologiczny i bardzo prosty w stosowaniu system izolacji pomieszczeń o wzmożonej wilgotności.
 
 Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play
W grudniu 2010 roku firma IZOHAN Sp. z o.o. po raz jedenasty z rzędu została laureatem konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Osiągnięty sukces jest wynikiem pracy zespołowej wszystkich członków nagrodzonej organizacji. Zdobyte wyróżnienie świadczy o wysoce etycznym zachowaniu firmy w kontaktach z kontrahentami, klientami, pracownikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową. Potwierdza jej solidność i uczciwość, podejmowanie działań służących interesom całego jej otoczenia. Świadczy nie tylko o wysokiej jakości oferowanych na rynku budowlanym materiałów, ale również o profesjonalnej, kompleksowej obsłudze, na którą może liczyć każdy klient.
 Tytuł Gazela Biznesu 2010
  Dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” po raz kolejny opublikował ranking „Gazele Biznesu”. O wyjątkowości tego tytułu decyduje fakt, iż o zakwalifikowaniu firmy do zestawienia nie decyduje jakiekolwiek jury. Decydują o nim wyłącznie wyniki osiągane przez przedsiębiorstwa - i to aż z trzech lat. Gazelą 2010 mogła zostać firma, która rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 prowadząc ją nieprzerwanie do dziś i której przychody ze sprzedaży w roku bazowym 2007 mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych. Ponadto Gazela w latach 2007-09 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży i ani razu nie odnotowała straty.

„Gazela Biznesu” ma jeszcze jedną cechę, która wyróżnia ją na rynku - nieskazitelną reputację, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników oraz skarbu państwa. IZOHAN znalazł się zatem w gronie dynamicznych, aktywnych w obrocie gospodarczym przedsiębiorstw, których dewizą jest jawność działania.

Przeczytaj także:

Izolacja fasadowa
Ocieplaj z głową

Proponowane projekty:

projekt domu

CASA GRANDE
wymiar obiektu: 14.45m x 11.25m
178.31m² 3000 zł

projekt domu

MERLO dom dwurodzinny
wymiar obiektu: 14.19m x 11.74m
184.29m² 3200 zł

projekt domu

SALAMANCA
wymiar obiektu: 12.58m x 10.39m
160.2m² 3000 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)