Rekomendujemy EUROA - drzwi idealnie dopasowane

2014-09-29

Miło nam poinformować, że PRO ARTE rozpoczęło współpracę z firmą EUROA – drzwi idealnie dopasowane. Wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny styl połączony z wysokimi kompetencjami wykonawcy sprawiły, że rekomendujemy drzwi firmy EUROA w naszych projektach.

Drzwi EUROA powstały w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na tego typu produkty. Wszystkie drzwi EUROA produkowane są w Myślenicach w województwie małopolskim, przy udziale najnowszych urządzeń CNC, oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Producentem marki EUROA jest Firma Aluglass. Długoletnie doświadczenie w produkcji drzwi, pozwoliło na wypracowanie bardzo wysokiej jakości, która zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Praca od początku projektowania do końcowego produktu odbywa się przy udziale osób z bogatą wiedzą i wysokimi kwalifikacjami. Słuchamy naszych klientów, odpowiadamy na wymagania i staramy się stale dopasowywać drzwi do nowoczesnych rozwiązań technicznych, aby w jak największym stopniu ułatwić użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę, wierzymy że spełni ona Państwa oczekiwania.

 

WIZYTÓWKA DOMU

Drzwi EUROA to pięć kolekcji i serii, biorących swe nazwy od różnych zakątków Europy. Każda z serii skierowana jest do klienta chcącego wyeksponować swoje wejście do domu, apartamentu lub mieszkania.

Drzwi podkreślają nowoczesną architekturę i dodają elegancji tradycyjnym bryłom. Prosta forma, swym kształtem może nawiązać do charakteru budowanego domu.

Forma, styl, kolor i wyposażenie - czyli to jakie będą nowe drzwi - zależy tylko od Państwa preferencji i wymagań w zakresie wzornictwa, bezpieczeństwa i komfortu.

 EUROA to:

5 lat gwarancji na drzwi

Odporność na włamanie w klasie RC3

Drzwi z krótkim terminem dostawy dla wszystkich modeli w wersji standard z wyjątkiem 4001-4005

Energooszczędne drzwi Ud=0,79 W/m2K

Możliwy montaż skrzynki pocztowej

To sprawdzone modele, często wybierane przez Inwestorów

 

KONFIGURATOR

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość indywidualnej konfiguracji. W ramach tego udogodnienia można wybrać dowolny model drzwi, ich konstrukcje, profile, kolory, zamki, pochwyty. Strzałem w dziesiątkę jest możliwość naniesienia skonfigurowanych drzwi do wizualizacji domu oraz druku tak zaaranżowanej całości.

 

Konfigurator umożliwia umieszczenie wybranych i zmodyfikowanych drzwi do wizualizacji projektów domów z naszej oferty:

http://euroa.pl/pl/konfigurator-drzwi

 

Pełna oferta tu:

http://euroa.pl/pl/drzwi-oferta

 

 

Proponowane projekty