Nowość! Koza AB Gaz od Kratki.pl

2017-09-27

Piece wolnostojące stanowią oryginalną alternatywę dla tradycyjnych kominków. Niewielkie gabaryty i możliwość usytuowania pieca w niemalże każdym miejscu sprawiają, że takie urządzenia na stałe wpisały się w wystrój nowoczesnych wnętrz. KozaAB Gaz to nowość w ofercie Kratki.pl, lidera branży kominkowej w Polsce.


Piece wolnostojące znajdą swoje zastosowanie w małych, jak i większych pomieszczeniach. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu możliwe jest ich usytuowanie nawet w samym centrum wnętrza. Nowoczesny i ekologiczny ogrzewacz AB Gaz wyróżnia się ponadczasowym designem.

Specjalnie zaprojektowany ceramiczny palnik Kozy AB Gaz zapewnia realistyczną wizję ognia. Dzięki możliwości samodzielnej regulacji płomienia, możliwe jest dostosowanie tańczących ogników do aktualnych potrzeb użytkownika. Urządzenie posiada dwie szyby. Zewnętrza, dekoracyjna szyba typu Glass osłania całą powierzchnię drzwiczek, nadając im nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. Natomiast hermetycznie zamknięta komora spalania zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania.

W dobie automatyki

Ogrzewacz AB Gaz wyposażony jest w bezpieczny system automatycznego sterowania gazem za pomocą prostego w obsłudze pilota. Zabezpiecza to urządzenie przed niekontrolowanym wyciekiem paliwa. Użytkownik może ustalić godzinę włączenia i wyłączenia Kozy nawet z siedmiodniowym wyprzedzeniem. Pełną gwarancję bezpieczeństwa użytkowania zapewnia także czujnik termopary. W razie zdmuchnięcia płomienia odcina on dopływ gazu do palnika. Piec wolnostojący od Kratki.pl wyróżnia się doskonałą szczelnością. Urządzenie wykonane jest ze stali, a swoją szczelność zawdzięcza solidnym spawom wykonanym w osłonie gazu szlachetnego.

Koza AB Gaz posiada własny system zasilający. Oznacza to, że koza nie jest uzależniona od działania instalacji elektrycznej. Dzięki samodzielnej pracy mamy pewność, że w przypadku braku prądu piec wolnostojący będzie nadal pracował.

W każdym wnętrzu

Instalacja ogrzewacza AB GAZ nie wymaga tradycyjnego komina. Dzięki temu urządzenie może zostać usytuowane niemal w dowolnie wybranym miejscu. System przewodów koncentrycznych umożliwia montaż Kozy w pomieszczeniach bez komina. By cieszyć się żywym płomieniem w pomieszczeniu wystarczy wyprowadzić przewód powietrzno-spalinowy poza ścianę budynku lub dach.

Niewielki ciężar oraz łatwość instalacji pozwalają na swobodną zmianę miejsca pieca. Natomiast oryginalne wzornictwo sprawia, że koza AB Gaz wpisze się w wystrój tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. 

Proponowane projekty