Wyceny domów szkieletowych

2020-10-02

Jesteś ciekawy, ile może kosztować dom drewniany? Szukasz wycen domów szkieletowych? Zastanawiasz się, ile pieniędzy trzeba zapłacić za dom w technologii drewnianej: kanadyjczyka, skandynawa, dom z drewna? Dobrze, że do nas trafiłeś pod każdym projektem obojętne, czy murowanym, czy szkieletowym możesz zadać pytanie o wycenę, które zostanie wysłane do wykonawców domów drewnianych z Twojego województwa. 

Ile kosztuje budowa domu szkieletowego? 

Po kliknięciu w baner "zapytaj o wycenę" znajdujący się pod opisem technicznym i technologią oraz rzutami, a także orientacyjną kalkulacją dowolnego projektu otwiera się formularz, w którym należy podać lokalizację inwestycji oraz dane Inwestora. Zostają one przekazane wraz zapytaniem i danymi projektu do firm wykonawczych, które na Państwa życzenie przygotowują wycenę domu w standardzie surowym zamkniętym i deweloperskim. I wysyłają ją na Wasz adres mailowy lub kontaktują się telefonicznie. 

Szybko i bez niepodzianek?

Budowa domu szkieletowego domu to wiele zalet. Oprócz  domu szybkiego w budowie i energooszczędnego. Możemy liczyć na precyzyjną wycenę. Budowa metodą tradycyjną jest rozciągnięta w czasie. Jesteśmy narażeni na wzrost cen za materiały i usługi. Wybierając dom w technologii szkieletowej decydujemy się na konkretny dom w konkretnej cenie. Niewiele nas zaskoczy.
 

Przeglądaj nasze projekty i zamawiaj wyceny domów szkieletowych. 

Proponowane projekty