2500 zł
Zobacz odbicie
lustrzane
Dostępny od ręki
Kup teraz
Dodaj do schowka
Finansowanie
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

LA LORA dom letniskowy szkieletowy - małe jest piękne chciałoby się powiedzieć na widok tego zgrabnego domku. Idealne proporcje, niewielkie rozmiary, przyjazna sylwetka La Lora z pewnością budzi...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 52.50 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
15.46 x 16.12 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa 52.50 m²
Powierzchnia zabudowy 60.58 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 52.50 m²
Powierzchnia całkowita 60.58 m²
Kubatura 295.00 m³
Kąt nachylenia dachu30°
Wymiary budynku
długość x szerokość
8.12 x 7.46 m
Wysokość budynku 6.13 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
15.46 x 16.12 m
Ilość pokoi2
Dachdwuspadowy
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń6
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.12.66 m²

Opis i technologia projektu

LA LORA dom letniskowy szkieletowy - małe jest piękne chciałoby się powiedzieć na widok tego zgrabnego domku. Idealne proporcje, niewielkie rozmiary, przyjazna sylwetka La Lora z pewnością budzi zaufanie. Znakomicie spisuje w roli całorocznego gniazdka dla niewielkiej rodziny, ale równie dobrze może być traktowany jako letniskowa "odskocznia". Dom jest wyjątkowy także ze względu na starannie dobrana kolorystykę ciepły beż elewacji, równie ciepły brąz drewnianych wykończeń oraz miękkie szarości dachówki, kamiennych podmurówek, schodków i efektownego komina tworzą oryginalną kompozycję estetyczną.Małe jest nie tylko piękne, a w dodatku i przytulne. Wnętrze domu kryje wszystko, co potrzebne, by mieszkać komfortowo i wygodnie. Przestronny pokój dzienny, z którego przez niewielki taras można wyjść prosto do ogrodu, obiecuje spokojny relaks, a połączona z kuchnią jadalnia to miejsce, które ma szanse stać się sercem rodzinnego ogniska, skupiając domowników przy wspólnych posiłkach. Oprócz sypialni i łazienki znalazło się również miejsce na niewielką garderobę.

Zobacz projekt LA LORA 2 z obszerną werandą i grillo-wędzarnikiem. 

LA LORA C w wersji mieszkalnej, całorocznej kosztuje 2300 zł Zobacz czym różni się projekt domku letniskowego od domu całorocznego?

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby.

Projektowany budynek wykonany będzie w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Główną konstrukcję nośną stanowić będą: ławy betonowe oraz wieniec opaskowy - zazbrojone konstrukcyjnie, ściany nośne w szkielecie drewnianym spięte podwójnym oczepem, dach dwuspadowy oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej krokwiowo-jętkowej z dolnymi belkami wiązara.

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann; system rekuperacji VENTS oraz systemy kominowe HOCH.

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
1Wiatrołap z garderobą4.934.93
2Komunikacja2.42.4
3Kuchnia z jadalnią10.910.9
4Sypialnia9.969.96
6Łazienka8.058.05
5Pokój dzienny16.2616.26
Suma52.552.5
Zamów szczegółowe rysunki

Zestawienia materiałów

Technologia drewniana szkieletowa
Stal331.18 kg
Drewno9.475 m³
Dach104 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy30240 zł
Stan surowy66528 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne42147 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne17577 zł
Instalacje i przyłącza32508 zł
Suma189000 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź