Nowe projekty garaży w ofercie PRO ARTE 2022

2022-03-03

Z płaskim, z dwuspadowym dachem - duże i maleńkie - do wyboru do koloru. Obserwujemy stały wzrost zainteresowania projektami garaży. Nowości w tej gałęzi naszego projektowego drzewa znajdziecie w dziale NOWOŚCI. 

Po co garaż?

Widok oszronionych szyb nie budzi Twojej radości? Dobija cię sytuacja, gdy wsiadasz do zimnego, skostniałego auta, wciskasz sprzęgło, przekręcasz kluczyk i słychać tylko dychawiczny kaszel silnika, po którym nie następuje kojące mruczenie Twojej maszyny? A może twój lakier pozostawia wiele do życzenia, ma przebarwienia i utlenia się od słońca oraz soli w zimie?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś choć raz TAK - zainwestuj w garaż. Poniżej propozycje rozwiązań dla twoich bolączek.

 

G296A - 9,2 szerokości na 6,5 długości, wysokość 3,8m

Dwa stanowiska postojowe plus pomieszczenie gospodarcze

G340 w murze oraz szkielecie. Szukasz garażu jednostanowiskowego z pomieszczeniem gospodarczym, ale tak, by nie zabudować dużej połaci swojej działki? Wybierz G340, 4,5 szerokości na 10 długości i wysokość 4.68m. 

G346 to projekt garażu na dwa stanowiska postojowe z bramą podwójną. Idealnie wpasuje się w działkę, w której warunki zabudowy ograniczają wysokość budynku do 3 m. Wymiary zewnętrzne prezentują się następująco: 6,92 m szerokości na 6,5 m  długości. 

Na bazie bestsellerowego projektu G73B stworzono projekt G345, nakrywając go dachem płaskim z minimalnym spadkiem 1 stopniowym z wysokością połaci 2,99 m oraz wymiarami 6,92 m szerokości na 6,5 metra.

 

G349 w lekkim szkielecie drewnianym to projekt o zupełnie innych gabarytach i przeznaczeniu 13,5 m oraz 22 m i wysokości 6,53 m. Idealnie sprawdzi się jako hala produkcyjna, czy budynek gospodarczy a nawet sortownia.

Prosty garaż z dachem dwuspadowym oraz dwoma stanowiskami postojowymi to zgrabne i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego domu wolno stojącego. G350 wymiary 6,5 m szerokości oraz 7 metrów długości, wysokość 5,17m

Trzy bramy w tym jedna na przestrzał budynku, a do tego dwa pomieszczenia gospodarcze oraz toaleta ten projekt jest często wybierany przez inwestorów prowadzących działalność warsztatową, wulkanizacyjną lub zbliżoną. G348 ma wymiary 12,69 szerokości oraz 9 długości. 

Równolegle zapraszamy do przeglądania pełnej oferty naszych garaży i korzystania z filtrów, dzięki którym możesz doprecyzować swoje poszukiwania projektu. Do wyboru są liczba stanowisk, powierzchnie, konstrukcja dachu i jego spadek, dodatkowe funkcje oraz wiele innych wytycznych, mających przełożenie na efektywne wyszukiwanie w naszej bazie. 

Proponowane projekty