2300 zł
Zobacz odbicie
lustrzane
Zaptaj o dostępność
Kup teraz
Dodaj do schowka
Finansowanie
Masz pytania do projektu? Zapytaj nas
Koszt wysyłki
GRATIS
Zestaw dodatków do projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!! BOLZANO - dom letniskowy Ten dom letniskowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich wiedzących, czego chcą...

Czytaj więcej

Powierzchnia użytkowa 40.08 m²
+ garaż, taras29.53 m²
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.60 x 16.82 m
Dostępne technologiemurowana, szkieletowa
Zobacz pełne dane projektu

Dane techniczne

Powierzchnia użytkowa
+ garaż, taras
40.08 m²
29.53 m²
Powierzchnia zabudowy 74.66 m²
Powierzchnia kondygnacji netto 0.00 m²
Powierzchnia całkowita 89.39 m²
Kubatura 306.27 m³
Kąt nachylenia dachu38°
Wymiary budynku
długość x szerokość
10.82 x 6.90 m
Wysokość budynku 5.48 m
Min. wymiary działki
długość x szerokość
16.60 x 16.82 m
Kondygnacjaparterowe
Ilość pomieszczeń6
Pow. tarasów/werandy/wiaty/schodów zew.14.73 m²
Projekt z garażemTak
Ilość stanowisk w garażu1

Opis i technologia projektu

Projekt dostępny również jako CAŁOROCZNY!!!

 
BOLZANO - dom letniskowy

Ten dom letniskowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich wiedzących, czego chcą od życia. Praktyczne rozwiązania takie jak dwuspadowy dach, który od zachodu płynnie przechodzi dach garażu zachęca potencjalnych inwestorów. Tym samym w ramach jednej bryły budynku mamy dom i garaż. Wejście od południa, które wyróżnia zadaszona weranda świetnie koresponduje z drewnianymi jętkami dachu. Podobnie dachówki i cokolik odpowiadają sobie kolorami, tworząc przemyślaną, zrównoważoną kompozycję. Gustowne elewacje zyskują potwierdzenie w przytulnych oraz komfortowych wnętrzach. Weranda wiedzie do wiatrołapu, z którego przechodzi się do komunikacji. Po lewej stronie znajduje się łazienka, natomiast po prawej stronie komunikacji jest dość obszerna sypialnia. Od komunikacji na wprost usytuowany jest pokój dzienny z aneksem kuchennym, w którym znajduje się kominek. Jest to miejsce, które z pewnością w zimowe wieczory będzie skupiać życie wypoczywających w domu ludzi. Letnie dni będzie można spędzać w biesiadnej atmosferze, przy grillu na tarasie.

Projekt składa się z części architektonicznej, konstrukcyjnej, wewnętrznych instalacji wod.-kan, c. o. i elektrycznej. W projekcie załączone są podstawowe zestawienie stali, drewna i stolarki okienno-drzwiowej. Do projektu dołączamy bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian, oświadczenie projektantów o wykonaniu projektu zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz kserokopie uprawnień projektantów wraz z aktualnym wpisem do izby. W przypadku zamówienia projektu w technologii lekkiej, drewnianej konstrukcji szkieletowej, powierzchnia użytkowa budynku jest o około 7% większa.

Technologia tradycyjna : - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm, działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM". - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. - istnieje możliwość adaptacji obiektu na budynek całoroczny Technologia szkieletu drewnianego : - ściany zewnętrzne : słupki 4x15 rozstawione max. co 40cm obite zewnątrz płytą OSB 3 1,2cm , a wewnątrz płytą GK 1,25cm , przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 15cm. - ściana wewnętrzna : słupki 4x7 rozstawione max. co 40cm obite z dwóch stron płytą GK 1,25cm przestrzeń pomiędzy słupkami wypełniona wełną mineralną 7cm - konstrukcja więźby dachowej drewniana, pokrycie dachówka ceramiczna. - istnieje możliwość adaptacji obiektu na budynek całoroczny

W projektach rekomendujemy:  produkty Porotherm, Koramic, Terca firmy Wienerberger;  bramy, napędy i drzwi marki Hörmann; okna połaciowe VELUX; systemy ociepleń TermoOrganika; systemy grzewcze Viessmann; system rekuperacji VENTS oraz systemy kominowe HOCH.

Każdy z 6 egzemplarzy (3 projekty architektoniczno-budowlane i 3 projekty techniczne) zamówionego u nas kompletu dokumentacji architektoniczno-konstrukcyjnej z branżami jest zaplombowany. Więcej informacji o plombach znajdziesz tu - Dlaczego plombujemy dokumentację?

By upewnić się, czy projekt pasuje do warunków zabudowy Twojej działki lub do wytycznych planu miejscowego zamów rysunki szczegółowe (pod rzutem) oraz przedstaw je lokalnemu projektantowi adaptującemu (możesz skorzystać z pomocy naszych przedstawicieli).

Rzuty i przekroje

Rzut przyziemia

Rzut przyziemia

NrNazwaPow. użytkowa [m²]Pow. netto [m²]
2.Komunikacja2.330
4.Pokój12.790
1.Wiatrołap2.430
3.Łazienka4.070
5.Kuchnia z aneksem jadalnym7.360
6.Sypialnia10.470
Suma39.450
7.Garaż20.790
8.Taras8.30
Suma29.090
Zamów szczegółowe rysunki

Zestawienia materiałów

Technologia murowana tradycyjna
Pow. ścian nośnych zew.100 m²
Pow. ścian nośnych wew.18 m²
Pow. ścian działowych wew.29 m²

Kosztorys orientacyjny brutto

Stan zerowy18597 zł
Stan surowy40914 zł
Roboty wykończeniowe wewnętrzne25920 zł
Roboty wykończeniowe zewnętrzne10810 zł
Instalacje i przyłącza19992 zł
Suma116232 zł

Komentarze

Dodaj komentarz
Komentarz
Podpis
Adres e-mail
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany
Zatwierdź